Bu ülkenin hali ne olacakk?

sabah 11 de ıstanbul taksım ıstıklal caddesınde patlama oldu herkes yaralanıyor hayatlarını kaybedıyorlar yaşlısı var genci var bu ınsanların vebalını kım verecek bu ınsanların hayallerıyle oynuyorlar ufacık cocuk gözlerını kaybedıyor ygs sonrası ogrencıler hayatlarını kaybedıyorlar hayallerıne ulasamadan.. bende korkuyorum uzuluyorum aglıyorum dua edıp tum olenlere kuran okuyorum sızde okuyun ALLAH herkesı korusun #TERORU LANETLEDIKK

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• giderek kötüleşiyor kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcımız olsun. Bu ş*refsizler oldukça işimiz daha zorlaşacak ama biz yinede sonuna kadar ilerleyeceğiz. Birlik ve beraberliği sağlayıp onları ezeceğiz. Bundan adım gibi "Eminim!"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah'tan canlı bomba istediği hedefe ulaşamamış. İnşallah bu terör belasından kurtulacağız

1|0
    0|0
    • hedeflerıne ulaşamadıkları ıcın tekrar yapacaklar camıı de anons gectıler bızım olduğumuz yerde patlama olabılırmıs dıye

• İnşallah yapamazlar kendi kendilerini patlatsın hain köpekler

• Bence amaç iç savaş çıkarmak. Biz türkleri galayane getirip, kürtlerle savaşmamızı istiyorlar. Bu olduğu zaman Pkknın liderleri , vs hepsi uçağına bilet alıp paris yolcusu olmazlarsa en adi itim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...