İstanbul ve Ankara'da rahatça sokağa çıkabilir misiniz?

Teröristler ne amaçlıyorsa ulaşamayacakları zaten belli. Bu yapılan kalleşce işler ''bari biz de onların huzurunu kaçıralım'' düşüncesiyle yapılan çırpınışlar belki ama insanların huzurlarını kaçırdığı da bir gerçek.

Ama madem bir şeye girişildi kafalarını komple ezmek gerekiyor artık. Yani barış süreci, diyalog falan diyerek teröristi ve onu destekleyenleri heveslendirecek ''evet böyle yaptıkça oluyor'' diye umutlandıracak hamleler yerine bu PKK HDP'li şerefsizlerin başını tamamiyle ezmek gerekiyordu belki de.

• Çıkarım, bir şey olacaksa her yerde olur
    21% (6)68% (13)40% (19)Oy Ver
  • Çıkmam benim ve ailemin canından değerli değil
    32% (9)11% (2)23% (11)Oy Ver
  • Sınırlı olarak çıkarım mecbur kalmadıkça fazla gezmem
    47% (13)21% (4)37% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allâh'a emanet yaşıyoruz. Devlet sağolsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ankaradayim hafta sonu çıkmamaya çalışıyorum özellikle AVM ye falan gitmiyorum

0|0
    0|0
  • İse giden var hafta sonunu arkadaslari ile geçirmek eğlenmek iki bira içip ya da iki kahve içen insanlarız biz lüx yaşam surmuyoruz ne istiyosunuz bu bile hor görme aslında canimizin bir kıymeti olsaydı Şu an bu bombalar patlamazdi kanlı oyunlara bizi alet eden o serefsizler en ntatli yerlerinden olsu ndiyecegim de adam canlı bomba o pis böcek canınin bir kıymeti yokki

0|0
    0|0
    • bunlara öyle elleriniz kırılsın demekle olmaz ellerini kıracaksın direkt. yani zombiden farkları yok. zombiyi de alıp laf anlatacak konuşacak halin yok mecbur başını ezeceksin

• C şıkkı

0|0
    0|0
  • Mecbur çıkıyoruz. Az önce Kızılaydaydim in, cin top oynuyor. Herkeste bir korku var.

0|0
    0|0
  • ıstanbuldayım mecburen ıse gıdıp geliyorum carsıda ıslek bıyerdeyım duadan başka yapacak bıseyımız yok Allah yardımcımız olsn

0|0
    0|0
  • Ben korkmuyorum tunali kizilay heryerde isim var. mecbur gidiyorum. artik korkusuz bisey oldum.

0|0
    0|0
  • kalabalık ortamlarda bulunmadan çıkabilirim. açıkcası pekde abartmıyorum.

0|0
    0|0
  • lan ben izmirdeyken bile çıkamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Teröristlerin ne amaçladığı ortadadır. Suç teröristlerde değil. Teröristin işi bu neticede. Birilerini öldürmek. Suç teröristi engelleyemeyen hükümette de değil, suç teröristi engelleyemeyen kişilere seçen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarınındır.

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkmam gerekirse çıkarım zerre korkum yok. Ama terör yanlılarının' hdp seçmenlerinin ve teröristlerin zalimce katledildiğini izlemek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Çıkarım, bir şey olacaksa her yerde olur

0|0
    0|0
  • allah emanet yaşı yoruz

0|0
    0|0
  • Ankarada sokaga cıktıgım zaman düşünüdügüm şey

haber.sol.org.tr/.../cdnnyxuxiaumq4e.jpg

0|0
    0|0