İstiklal Caddesi'nde patlama olmuş, ölü ve yararlılar var, daha ne kadar bedel ödememiz gerekiyor sizce?

Yine canlı bomba, yine terör, yine hainlerin pis oyunları..

Allah belalarını versin.. nedir bu ülkenin terörden çektiği?

Daha ne kadar bedel ödememiz gerekiyor?istiklalde patlama

Güncellemeler:
Hükümet derhal istifa etmeli. Yapamıyorlar beceremiyorlar

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Tayyip 400'ü vermemizi istemişti.

Kılıçdaroğlu'nu çok da sevmem, ama adam seçimlerden önce 'Milleti tehdit ediyorlar resmen, eğer istedikleri sonuç çıkmazsa ki çıkmayacak, neler yapacaklar ben bilmiyorum, ama bu zihniyetten kurtulmazsak sonumuzun hiç iyi olmadığına inanıyorum' demişti.

Herife çapsız falan diye propaganda yapılıyor ama bana sanki bu millet kendisini anlamıyor gibi geliyor.

Gerçi onun da bir sürü saçmalığı var ya, neyse.

0|1
    0|0
    • Kılıçdaroğlu herşeyi açıklamıştı gercektende. Tehditle oy aldılar yine pkk kol geziyor

• Ayrı adam suriyeliler ülkeden gönderilmezse çok geçmeden her yerin suriyeli çetelerle dolacağını, sokaklarda suriyelilerin her türlü suçu işleyeceğini, suriyelinin adının dahi gaspçı, it kopukla eş anlamlı hale geleceğini, ülkenin içinde etnik gruplaşma olacağını ve sanki derdimiz yokmuş gibi bir de bunlara seyirci kalınmasının resmen ülkeye ihanet olduğunu da söyledi.

Bence haklı.

Kızlar Ne Diyor 5

• Yine masum insanlar öldü. Oradan geçen birkaç kişi yine

0|2
    0|0
  • Hala daha sokacaz diye cabaliyor yavsssaklar.

0|1
    0|0
  • Bitsin artik

0|1
    0|0
  • Allahim sabir versin gozumun onunden gitmiyor insan parcalari cok cok kotu sosyal medyaya bakamiyorum artik yeter allah belani versin Akp bukadarmi adi serefsiz olur insan bu nasil yonetim nasil katliamdir.
    Akp istifa Akp istifa Akp istifa Akp istifa.. dilerim sizinde caniniz yanar bizim gibi.😡

0|0
    0|0
  • Bedel değil sınav! sınav! İsyan etmeyeceğiz! Devletimiz için ne gerekiyorsa yapacağız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kürt terörü on airr

0|1
    0|0
  • Biz ne bedel ödeyeceğiz, Ankara ödesin bedeli

0|1
    0|0
  • Başkanlık sistemi gelene kadar devam eder

0|0
    0|0