Güvenlik zaafiyeti var mı?

Adamlar göstere göstere vuruyor. Günlerdir hafta sonu terör olayları olacağı söyleniyor. Buna rağmen ülkenin en önemli noktalarında bomba patlatıyor.

1|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• E yanii vaarr varr varr görün artik

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide var. bir kac pustun coktan istifa etmesi lazim zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her şey komple. Bildiği halde yapamıyor üstlenmiyor öne geçemiyorlar

0|1
    0|0
  • Bomba olduğunu açıklamadılar sen nereden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • Öküz altında buzağı arama, tvleri izle.

• Duymak isteyene sivrisinek saz, duymak istemeyene davul zurna az demiş atalarımız. Sana ne yapsak boş.. Bu arada bomba olduğu açıklandı, canlı bomba.

• En güvenli ülke bizim ülkemiz aksini iddia edenler halt etmiş (!)

0|0
    0|0
  • evet ülkede güvenlik namına birşey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilmem bazılarına göre yönetenlerin suçu olmadığı söyleniyor bu yüzden benim suçum var itiraf ediyorum her şey benim yüzümden.

Allah rahmet eylesin ölenlere ama bu saatte olmasıda ayrı bir soru işareti taksimde bu saatte kimse olmaz ki amaç ne acaba bu daha kötü bir kuşku kafamda.

0|0
    0|0
  • İstiklal caddesi balo sokakta patlamış. 1 terörist leşi var bir tane de vatandaşımız vefat etmiş... Daha ne kadar patlayacak acaba...

0|0
    0|0
  • İşte halimize bak.

0|0
    0|0
  • Şuanda ülkenin en güvenli yeri sizin uzun ama işlevsiz adamınızın sarayı... Mit, ordu, polis hepsi oraya odaklanmış durumda akp için suriyeliler önemli masum türk veya kürt değil😉

0|0
    0|0
  • Taksimde olmuş

0|0
    0|0
  • Güneydoğu Anadoludan neydiği bilinmedik adamları alırsan hem ekonomi hemde güvenlik zafiyeti verirsin

0|0
    0|0
  • yok diyen salaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...