Taksimde patlama?

Patlama olmuş şimdi duydunuz mu? Son dakika haberleriiii. ya sabah sabah uyandigimiz haber de muazzam.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Demek ki sevmememe rağmen Recep Tayyip Erdoğan'dan dış güçlerin ve içerideki işbirlikçilerinin korkuttuğu belli oluyor.

1|0
    0|0
    • Bu devlet kurulmadan birakmayacaklar hatta devlet kurulunca da birakmayacaklar ya bir ülke nasıl koruyamaz bizi nasıl

• şaka yapiyordum abi seni denemek istedim yoksa ben de vatanini seven ak parti sevdalisi bir gencim sen de gerçekleri görüyorsun ak partiyi sev yani bence istanbuldaysam bizim teşkilata gel istersen bir çay ikram edelim

• @yenibirnick
      Ben apolitik biriyim; AKP'nin değil ama devletimin emrindeyim. İnşallah başaracağız.

• Yoksa senmi patlattın gizli

0|0
    0|0
    • He ben patlattim tövbe yarebbim ya

• Sen dediğinde duydum

0|0
    0|0
    • :( ooof of

• Dünya savaşır mi ya sabah su neden Ankara olamiyoruz? İle ilgili yanıtları okudum yurt dışından. Kürtlere zulmediyorlar onları baskiliyorlar bu şekilde türklerin yanında olmak anlamsız demiş herkes kafayı yiyeceğim

• hani buradaki bazı yarım akıllılar cihat diye kaçyodu :D neyse durum şu bak iran ırak suriyede hep pkk var buradaki temizlense bile onlar gelir onlarla anlaşma olursa zaten herkes temizler o zaman kurtulunur

• Evet, akşama doğru iyice karışacak pek çıkmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Takma buda geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iyiki gitmedim :( gs lisesinin oraaya gıdecektım ıyıkıde vazgecmısım :(

1|0
    0|0
  • Arkadaşım söyledi az önce..

0|0
    0|0