Taksim'de patlama! Kendinizi güvende hissediyor musunuz?

İstanbul Beyoğlu - Taksim... İstiklal Caddesi'nde yani İstanbul'un en kalabalık caddesinde patlama olmuş, yaralılar var... Kendinizi güvende hissediyor musunuz?

Güncellemeler:
An itibari ile CNN türk kanalında 2 ölü 7 yaralı yazıyor
Newroz kutlamalari bitti bitiyor çok şükür bomba vs patlama olmadı...

1|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Ankara'da yaşıyorum ve kendimi güvende hissetmiyorum. Hatta önümüzde Lys var dershaneye bile gitmiyorum bir haftadır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güven ve huzur içinde yaşıyoruz ne alakası var 😍😍

0|1
    0|0
    • Medyaya sadece patlaama var diye son dakika haberi oldu. Yaralılar var sadece deniliyor herşey kapanıp gidilecek yine

• Çapsız demek çapsız kelimesine hakaret olmuyor mu? Çapsız kişiler Halt yemiş yüzsüz insanlardır onlar ama insan canına eleşmezler. Bunlar istikrar dedikleri ölüm olsa gerek !

• İki yaralı diye geçiyordu ilk başta 7 yaralı yalan ya binlerce insan geçiyor oradan

Kızlar Ne Diyor 4

• O vatan hainleri sağ oldukça ne güvende hissetmesi !

0|0
    0|0
    • İstanbul'da sebekeleri internet şebekeleri kesildi artık millet VPN ayarları değiştirip sosyal medyaya giriyordu dün avea internet şebekem yoktu hiç giremedim

• Hayır hissetmiyorum

0|0
    0|0
    • Ne olacak böyle bu gidişle nereye gideriz sizce?

• Izmirde yaziyorum haberler gunden vs. korkuyir gercekten sira Izmirde gibi birde Yarin icin avmler otobus ve izban herkes herkesi uyariyor polisler bile halki uyariyor. Yarin izbani kullanmam gerek gercekten guvenligimizden endiseleniyirum

0|0
    0|0
    • Sıra İzmirde yanı büyük şehirlerden geliyorlar dün adana da patlama olmuştu şimdi büyük ihtimal İzmirde patlar

• Burasıda boyle. basta doğu boyledi şimdi bir ateş dogudan batıya doğru ilerliyor

• Aynı gemideyiz doğu insanlarını kimyasal ile yok edin diye tiwitterde en çok konuşulan konulardi bir ay önce ama şimdi aynı gemide olduklarıni yeni akıllarına geldi

• Hayır

0|0
    0|0
    • İstanbul da mısınız?
      Sokaklara eskisi gibi rahat çıkabiliyor muyuz?

• Aynen ya insanın odu kopuyor

• İstikrar çok iyi gidiyor 4 milyon sureyeli belediye seçimlerinde oy kullanacak. Huzur içinde yaşıyoruz aman nazar değmesin... !

Erkekler Ne Diyor 7

• Ulkenin icine sictilar hala da devam ediyolar

0|1
    0|0
    • Aynen öyle devam ediyor memnun musunuz istikrar dan?

• Turkiyede degilim fakat turk olmaktan ilk defa bu kadar utaniyorum kardes. Devletin attigi salak hareketler yuzunden halk cezasini cekiyor mk

• Bende sorcaktim soru hakki bitti. Dogru ama ölen yok galiba

0|0
    0|0
    • İnşallah ölen olmaz ama istikrar dedikleri bu muydu memnun musunuz?

• Her an herşey olabilir artık bu ülkede

0|0
    0|0
    • İstanbul'da evimden dışarı çıkmiyorum. Allah mecliste bulunan 550 sorumlu vekilin hesabını verecek. 3 yıl boyunca bir tane şehit haberi gelmedi. Bir tane bomba patlamadi meclis isteyince ülkeye huzur gelebilir. Ama yok yanı yapılmıyor çıkar menfaat koltuklar insan canından değerli oldu. İnsanlar nasılsa oy veriyor mantığı var
      Herşey olabilir ama o olabilmeyi oy vererek bu hale getirdik...

• Aynen halen arlanmayanlar var ama

• İnsanları bilgilendirmek lazım. Irkçılık yapanlara engel olup bir yandan özgür eşit bir ortam hazırlamak lazım. Anayasa komple değişmesi lazım ülke yeni bir anayasadan sonra huzur gelir tabiki çıkarlar ön plana konulmadan

• Ciddi misin

0|0
    0|0
    • Son dakika haberlerine bak kardeş görürsün tüm TV kanallarında son dakika olarak geçti

• Eceli gelen ölüyor.

0|0
    0|0
    • İstanbul'da evimden dışarı çıkmiyorum. Allah mecliste bulunan 550 sorumlu vekilin hesabını verecek. 3 yıl boyunca bir tane şehit haberi gelmedi. Bir tane bomba patlamadi meclis isteyince ülkeye huzur gelebilir. Ama yok yanı yapılmıyor çıkar menfaat koltuklar insan canından değerli oldu. İnsanlar nasılsa oy veriyor mantığı var
      Ecel Allahın emri ama ecel farklı şekilde de gelebilirdi. Bu şekilde herkesin canı yaniyor

• Ne zaman? Ciddi misin?

0|0
    0|0
    • AC haberleri son dakika olarak bütün haber kanallarında var ciddiyim

• Devam suriyelileride aldik %50 olsun %60 istikaratimiz sursun daha cok bomba patlasin. Hedef 2023 saticaz ulkeyi saticaaaz hedefimiz bu

0|1
    0|0
    • 4 milyon Suriyeli 6 milyar için alındı. Şimdi kaçak saray fiyatı 1.5 milyar resmi açıklama bu peki bir saray parasını ne yapacağız ben olsam ey muhalefet diyecegime ey avrupa eşit olarak alacağız der gönderirdim

Yükleniyor...