Bana nolur yardim edin birinin hayatini duzene sokmus olursunuz nolur?

Ben cok usengec biriyim. Eve geliyorum ne ders calisiyorum ne yemek yiyorum ne evleri temizliyorum hep yorgunum. Şu an bile ev igrenc bir sekilde daginik annemde zaten hasta calisiyo yorgunluktan artik hasta oldu kalkamiyo yerinden. Ders deseniz calisamiylrum zaten. Konustugum bir erkek bile yok cok yalnizim. bir tane vardi sisman ve obez biri ben guzel bir kizim ama tipine bakmadim konustum okulda herkes onunla sevgili oldugumu sanmis herkes guluyo bana arkadaslarim ustume geliyo. Dun biriyle konjsmaya basladim oda hayatimdan cikti cunku hep kufurlu konustugu icin rahatsiz oldum. Ben napicam ya artik bunaldim hissizlestim bunlar yetmezmis gibi okulda arkadaslarimdanda kavga ediyorum sacma konular yuzunden hep ufak tartismalar oluyor. Artik kendimi insan yerine koyamiyorum ya hep evdeyim varya evden disari cikmiyorum en son ne zaman disari ciktin diye soraraaniz hatirlamiyorum
Napicam ben ya napicam

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatini duzene sokman lazim acil. Kilolu arkadasin varsa konus onunla, kilolular genelde cok cana yakin olurlar herseyini paylasirsin onlarla. Usengecligide uzerine giderek coz, ev temizlencekse kalk temizle oturup kicini buyutecegine bir ise yara. Yaptigin islerle gurur duy, her ne olursa.. Ben yaptim de. Kimsenin goruslerine kulak asma, kendin ol

0|0
    0|0
    • Herkes okulda sevgili saniyo konusamam artio cikardim hayatimdan. Tesekkur ederim

• Ee millet sevgili saniyo diye arkadaslik kuramicak misin kimseyle? Ne sacma bise mk, bu yuzden kilolularin yaninda kiz yok :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşlarını iyi seçeceksin Ahmet'in Mehmet'in lafına bakmayacaksın. Zihniyete bak ya birisiyle konuşunca hemen sevgili mi bilmem ne dedikodular çıkarıyorlar. Konuşabilirsin doğal hakkın. Bence çevreni tereyağından kıl çeker gibi iyi seçmelisin. O gülenlerden sana hayır gelmez ama yinede senin bileceğin iş. Kendi çizgini bozmadan akışına bırakmalısın...

0|0
    0|0
  • Herşey senin elinde. Hayatını değiştirmek istersen değiştirebilirsin ;)

0|0
    0|0
    • Ya ders calistim diyelim evleride temizledim ama konustugum kisi yok biriyle konusmak icin can attifim karsi tarafinda benden mutlu olacak sekilde konustugum biri yok ben sevgili istemiyorum sadece komustugum biri olsun istiyorum onu nasil yapicaz cirkin bir kiz degilim

• Bunun çirkin olmanla bir alaksı yok. Biyerlerden başlaman lazım. Sen dersini çalış, evi topla sonra gel konuşuruz..

• Buyrun yardimci olmaya calisiyim

0|0
    0|0
  • Sen bitmişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...