İzmir'i 5 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

İBB'nin açıklamasına göre kentin 8 bin 500 yıllık tarihi mirası Agora, Foça, Erythrai, Smyrna ve Yeşilova'da arkeolojik kazılar başlayacak. 24 asır önce Büyük İskender tarafından yaptırılan Kadifekale surlarının restoresi bitti. Kıyı Bandı Peyzaj Revize projesiyle tüm İzmir sahili yeniden düzenlenmeye başladı. Ayrıca İzmir Avrupa Kentler Ağı'nda bu yıl ilk 12'ye girdi ve kentsel dönüşüm projesinde Avrupa kenti statüsünde yer aldı. Tüm bu yenilikler ve başlangıçlar göz önüne alındığında İzmir'i 5 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hükümet maddi olarak belediyenin önüne taş koymasa gerekli ödeneği yollasa İzmir iyisini yapıcak ama işte biliyoruz ki akp izmire ödeneği çok az yolluyo.. belediyede yapabilceğini yapıyo. fazlasını beklemekte yanlış. akp izmiri istiyo ama izmire hiçbi yatırım yapmadan ben seçim kazancak diyo. izmirlinin akp ye oy vermesi için sebep yok malesef. ilk önce biraz yatırım yapıp oy istemeye yüzü olsun. bu şekilde daha çoook izmiri aziz yönetir. izmirlilerde biliyo şu an akp den chp belediyesi olduğu için izmire ne kadar az ödenek geldiğini. bunu bildiği içinde gidip akp ye oy atmaz.

0|0
    0|0
    • Yıllar önce koskoca bir ilçeye yetecek kadar okul ve hastane yapılsın diye yollanan 4.2 milyon parayla Buca yolundaki dağı komple Atatürk heykeliyle kaplattık, ben olsam ben de bir daha yollamam.

• Zaten devlet yapiyo diyosun iste adamlar gelip mi yapiyo para yolluyo yapilsin diye ama ona harcamiyoruz bilmem anlatabildim mi. Geri kalaninda haklilik payin var ama siyasete girmeksizin izmie buyuksehir cok yanlislar yapti

• ben yanlışlar yapmadı demedim ama bak o parayı gönderip hastane yap diyen devlet asıl hatalı orda. sen belediyenin görevi olmadığını bile bile bu ödeneği niye belediyeye yolluyosun.. belediyenin görevi şehrin altyapısını sağlamak. su kanalizasyon elektrik yol gibi, ulaşımını sağlamak, vs vs. ama hastanedir okuldur üniversitedir barajdır vs vs bunlar devletin işidir. mesela bak devlet dese şuraya git hastane yap şu parayı veriyorum yapman için ona bişey demem ama dediğim gibi o ödeneğin yollanma sebebi olan şey devletin ihale edip yapması gerekn bişey. devlet der ben hastane yapcam belediye buna yer ayarlar imarını çıkartır bu tarz şeyleri yapar.

En İyi Kız Görüşü

• 19 yıldır İzmir'de yaşıyorum Bir gram değişme yok

0|0
    0|0
    • Aynen bu yıl bu projeler başladı bence gelecek vaad edecek çalışmalara başladılar inşallah devam eder

• @mühendisolacakbey35 Bence sen hatalara rağmen hâlâ birilerinin tarafındasın o yüzden yani Diyecek bir şey yok Kabalasmıyorum Çünkü sana benzemek istemiyorum O yüzden haddini bil.

• @mühendisolacakbey35 Off hadi ya Hem engellemesinden de laf yapıyorsun Sana göre gerçek olan bana göre gerçek olmayabilir ama Bunu düşünmeden Neyse ya yürü git şuradan

Erkekler Ne Diyor 5

• Ege bolgesinde

1|0
    0|0
  • başkent olacka :D

0|0
    0|0
  • Egede görüyorum :D

1|0
    0|0
  • yerinde görüyoruz :D

0|0
    0|0
  • Gavur İzmir den bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
    • ilk kurşunu sıkan hasan tahsinin güzel şehri seni gavur olmaktan kurtulmanın başlangıcını yaptığı için gavur demi İzmir . aynen devam edin siz bu kafayla akkyounlar. dhaa çokk gavur desiniz sözde müslümanlar sizi..

Kızlar Ne Diyor 2

• Vallahi o kenar mahalleler düzelmedikçe İzmir'in hali fena

0|0
    0|0
  • Aynı yerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...