30-40 yaş arası bekar erkeklere sinir oluyorum?

Burada 18-19 yaşındaki kızlara asılıyorlar. Yav biraz daha zorlasalar çocukları yaşındaki kızlara yazacaklar. Ayıp değil mi! Bunu anormal gören yalnızca ben miyim? 37-38 yaşındaki adam 18 yaşındaki kıza neden "çok çekicisin,çok seksisin" der? q

1|0
13|44

En İyi Erkek Görüşü

• Acik sozlulugnden dolayı tebrik ediyorum..

1|0
    0|0
    • Maalesef buna normal gözüyle bakanlar utansın. Senin sitenin yersiz değil haklisin oylelerinin ahlak ihtiyacini karşılamak gerek.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• eğer 19 yaşındaki bir erkek 13 yaşındaki bir kıza bunu söylese sübyancıdır. aradaki fark 6 yaş dahi olsa kız henüz çocuktur.
    ama 18 ve üzeri, gelişiminde sorun olmayan bireyler çocuk değildir.
    durduk yere denilen seksisin vb yaşa bakılmaksızın hoş değil.
    bunun dışında yaşa takılsanızda tv ler defileler, güzellik yarışmaları hep 18-19 yaş kızlarla dolu. hatta 30 a gelince güzellik konusunda ikinci plana atılıyorlar. ben 30 yaşındayım diye karşımdakinin güzelliğini inkar mı edeyim?
    george clooney e brad pitt e johnny deep e hasta olan kızlar ya da onları en seksi seçenler yaşını biliyor mu?
    sübyancılık başka bir şeydir, güzeli beğenmek başka. ve her halükarda seksisin vb demek hoş değildir

0|2
    0|0
  • Sen daha hayatın başındasın 60 yaşındaki adamların 18-19 yaşındaki kızları götürdüğünü görsen camdan atlarsın heralde büyüyeceksin yeğenim

0|2
    0|0
  • %100 hakliisin

1|0
    0|0
  • Bu durumu oluşturan bu sitenin kızları, her gün 18-24 yaş aralığındaki kızlar soru açıp: "ya 30-40 yaşındaki olgun erkekler çok seksi, onları istiyorum/onları arzuluyorum.." gibi sorularla dolup taşıyor buraları.

0|0
    0|0
  • Haklisin nabican milletin akli baska bir yerinde ama bazi seyleri de yadirgamiyorum bur da bazilari afedersin orasini burasini cekip atiyo bazilarida kemik pesinde iste. Olaya iki yonlu bakmak lazim demesi icin adamin eline malzeme vermemek lazim. Geriside yasinin adami olmamasi ya da o hayadan mideden dusunceden eksik olmasi

1|0
    0|0
  • Alışırsın :)

0|0
    0|0
  • Müslümansın değil mi sen? Söyle bakalım Hz Muhammedin eşleri kaç yaşındalarmış?

1|0
    0|0
  • Zikmek icin

0|1
    0|0
  • Yazsalar gene iyi. Yatmak istiyolar. Sanki o yaşta kız çokta yatacak o yaşta adamla. Düşünemiyolar ki uçkurlarıyla hareket ettikleri için.

0|0
    0|0
  • Mehmet ali erbili seversin ama.. Zevkler ve renkler tartışılmaz hanım aplacım. Asılmalarını, rahatsız etmelerini iyi olarak nitelendirmiyorum elbet ama kafa yapısı uyuştuğu sürece yaş farkının bir önemi yok bence..

0|0
    0|0
  • Mehmet ali erbil, ali agaoglu gibi 60 yasindaki adamlara 18 yasindaki kizlar verirken iyide 30-40 yasindaki adamda ister...

0|1
    0|0
  • bende

0|0
    0|0
  • Takmıyıcan kardeşim bu abazaları çocukları yaşında kızlara sarkıntılık yapıyorlar bu tip adamlarda (Adam dedim özür dilerim) öz güven yok tipsiz berduş insanlar ve çoğuda evlidir kesin

0|0
    0|0
  • o onun terbiyesizligi. yas araligina sinir olacak kadar sığ misin?

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik nefes almak kadar rutinlesmis bunlarda ne denir ki..

0|0
    0|0
  • Bazilarinin yasi sahte ergen abazalar bazilari evli

0|0
    0|0
  • Kızın duymak istediği şeyi söylüyor.

0|0
    0|0
  • Utanma, arlanma yok
    Çıkardılar " kızlar olgun erkekler den hoşlanır " diye bir dalga.
    Ondan yüz bulup asılıyorlar ışte.
    Ayıp.

0|0
    0|0
  • Belki bekarda degiller

1|0
    0|0
  • Evet çok ayıp.

0|0
    0|0
  • Bekar olmalarına değil kızlara yavşamalarına sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Sübyancılar işte reelde yokluktan ölüyolar sanalda allah ne verdiyse

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Aynen ya bnde katiliyrm sanirsam genc kizlari daha seksi buluyolar kızı yasinda kisilere sulanmak yahu karin colugun cocugun yok mu

0|0
    0|0
  • Parayla her yaştaki kizi köpeğin yaparsin.. kadinlar paraya çok değer veriyo

0|0
    0|0
  • 31 yaşımdayım ama bazen 20 li yaşlardaki kızlarla knuşurum, 20den küçüklerle konuşmam

0|0
    0|0
  • abazalık başa bela

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum cunku yaş gıtıkce akılda gıdıyor

1|0
    0|0
  • erkekler hatalı evet ama kızlarda yeter yanı artık

0|0
    0|0
  • :) isteyen vardır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu durumu normalleştiren arkadaşlar çok garipsiyorum sizi gerçekten. Anormal bir durumu doğruymuş gibi göstertmeye çalışmayın bence. Cidden midemi bulandırıyor bu durum. Sonunda birisi daha benimle aynı şeyi düşünüyor. Sevindim.

1|0
    0|0
  • ben de sinir oluyorum 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

0|0
    0|0
  • Ben de anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • kart zampara deniyor sanırım öylelerine :D

0|0
    0|0
  • Bu ilgi meselesi artik su olaya subyanci abaza gozuyle bakmsaniz
    Tamam cok seksisin vs olaylari hic hos degil fakat ben 19 yasindayim ve 25 30 yasindskiler daha cok ilgimi cekiyor ne var yani bunda ben simdi kudurmus mu oluyorum?

0|0
    0|0
  • Sapık çünkü iğrenç adam belki bir yerde yanyana gitti kız hakkında da böyle düşünüyor çok rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • iğrençlik işte

0|0
    0|0
  • çünkü abaza

0|0
    0|0
  • Amaçları belli bacım sapık ruhlu insanlar kızların dikkat etmesi lazım fırsat vermemeliler...

0|0
    0|0
  • Bunlar toplumdan atilmali bence

0|0
    0|0
  • Dimi ya midem bulanıyor

0|0
    0|0
  • Çünkü o yaştakiler 18liklere ilgi duyuyo , 18likler de olgunlara. Bence de sapıklık :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...