Noocak bu utangaclıgım?

İş arıyordum ve dun bir ilan gördüm sokakta garson aranıyor diye saatlerı de yazıyordu ve tam istedigim gibiydii. Mekanın onune gittim sonra ama cesaret edıp de içeri giremedim 50 kez döndüm resmenn ama giremedim yine ilk iş görüsmem olcaktıı. Öğrenciyim ve bin lira kart borcu yaptım o yuzden gidip calısmam gerekiyor aslında bir ortama uyum sagladıgımda cekingenligim gider acılırım fakar cesaretsizim gidip konusamadım işree:/ belkide olcaktıı ama benım su salaklıgım yuzunden olmuyor hc bseyy :/

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar küçük şeyler için psikoloğa
    ya da psikiyatra gitmene gerek yok bence.
    İlacı basacaklar, sonra yaşayan ölü olup,
    bütün gün uyuyup duracaksın.

İhtiyaçlarını düşün, cesaretli ve girişken ol.
    Ama özellikle iş görüşmesinde, çok yüz göz olma, konuşurken mesafeyi koru.

Başarılar dilerim. 😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• salaklık deme. cekıngenlık olabılır hepımızde ama ozguvenını kazanman ıcın otokontrolunu ele alman ve korkularının ustune gıtmen gerekıyor. bunu yapabılırsın. yapabılırım demelısın ve adımı atmalısın. tamammı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tum cesareti ni topla ve bugün yeniden git oraya hiç bir şey kqybetmezsin adam zaten işçi arıyor seni ise almazlar bir başkasını zaten ise alacak

1|0
    0|0
    • Aynen evet bugun gidemem yaa anca pazartesıye

• Tamam ama pazartesi git mutlaka unutma is yeri de işçi ariyor utanılacak bir şey yok

• en fazla ne kaybederim diye düsün o an ve girisimci ruhunu göster

1|0
    0|0
    • Sonucta buna ihtiyacım var ve fırsat ayagıma gelmisti. Ptesi tekrar mı gitsem acaba bugun yarın gidemem de. Ya belki bulunmustur bıle bir hafta oncenın ılanıydıı

• Haklısın pekii

• Git konus ak oldurmezler

0|0
    0|0
  • Öyle olursan cok şey kaybedersin is gorusmesi bu evlilik degilki

0|0
    0|0
  • En dazla bir kere rezil okursun fakat geriye kalan binlerce rezil olma korkusunu hayatından çıkarırsın mantıklı olanı yap is seni çağırıyor

0|0
    0|0
  • Utangaclıkta üstüme yok

0|0
    0|0
  • Kendine öz güvenin olsun yapabilirsin yapanlar senden iyi değil

0|0
    0|0
  • utanacak birsey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikologtan yardım almalısın durum bu kadar ilerlediyse

0|0
    0|0
    • Ortama uyum saglayınca gidiyor en basta yeni bir ortama ya da tanımadıgım biriyle konusunca cekiniyorum diyorum

• Gitsene yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...