Arkadaşlar çok kırıldım bir bakın sizce abartıyor muyum?

bir kız bir erkek arkadaşım var bunlar sevgili ben bunlara ölüyorum resmen her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Bunlar bana bir doğum günü hediyesi almış üstüne yazdıkları not aynen şöyle
beraberliğimizde payın çok büyük sayende birbirimizi bulduk mutluluğa eriştik G&B
bana aldıkları hediyeye bu notu yazıyolar insan yalandan da olsa iki sevgi sözcüğü yazamaz mı ya?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bencil insanlardan uzak durun.
    Bay Z.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hediyeyi sanki kendilerine gonderme yapmislar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• açık olmasada söylemeye çalışmılar senin hayatlarında önemli bir yerin olduğunu söylemişler

1|0
    0|0
    • Aralarını yapmasaydım önemli olmayacaktım yani

• o zaman artık arkadaşlığını yeniden gözden geçirme zamanın gelmiştir onlara verdiğin değeri hak etmediklerini düşünüyosan verdiğin değeri onlardan alma zamanın gelmiştir daha güzel arkadaşlıklar kurmanı dilerim

• Teşekkür ederim

• Hayat...

1|0
    0|0
  • bun yazdıkları sevgi sözcüğünden daha yüce değilmi demekki her insanın algılaması beklentisi farklı bence egona yenik düşüyorsun

0|0
    0|0
    • Aşk acısı çeken kendini önemsiz birisi gibi hisseden birine nispet yapar gibi yapılır mı bu? Benim ihtiyacım olan şey işe yaradığımı değil sevildiğimi bilmekti

• herkes kendine yakışani yapar iki sevgi sözcüğü duyupta egonumu tatmin ediceksin yaptigin bir guzellik varsa illaki karsiligini bir sozle ya da eylemle almak zorundamisin? almasan nolur olurmusun?

0|0
    0|0
    • Yahu ben onların tavrına kızıyorum işe yaradığım için hediye almışlar beni düşündükleri için değil nottan belli değil mi olayı yine kendilerine döndürmüşler bunu doğru buluyosan kusura bakma da sen de onlar gibi bencilsin

• soruyu acik ve anlasilir sormamissin buyuzdn oyle cvp verdim sayet senin dedigin gibiyse ayip etmisler tabiki oyle dusunmem..

• Sende bir tılsım olmalı

0|0
    0|0
  • Fazla abartma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ay bende cok sinir oluyorum boyle oldugu zaman. Benimde arkadaslarim 6 senedir birlikteler ben yaptim aralarini, ne zaman bir sey desem illa ki onlara donuyor konu. Anlayamiyorum valla sen pkk de onlar yinede kendilerine dondururler ayh valla iyi oldu icimi dokuverdim

1|0
    0|0
    • Sorma ya anladık aşıksınız seviyosunuz ya

• Bende kıskançlık yok da bezdim doğum günümde bari beni düşünseler 😒

• Yok kiskanmiyorum bend3

• Niye elin oğluyla elin kızına ölüyorsun? Annene babana öl, kendine öl, kendine değer ver. Şımartmışsın o ikisini, tabii ki seni önemsemezler.

2|0
    0|0
    • Onlara da ölüyorum tabi de çok değer verip en iyisini yapmaya çalışıyodum onlar için yakın arkadaşlar sonuçta

• Tatlım yakın arkadaş olsa ne olacak ya, en iyisini yapmak filan. Kendinden ödün verme, insanları sırtında bile taşısan yaranamazsın. Kavga ederler aralarında sen tanıştırdığın için seni bile suçlu çıkarırlar. Hediyenin üstüne alan kişiyi metheden güzel sözler yazılır, bu ikisi o kadar kendiyle dolu ki senin hediyende bile kendilerine pay biçmişler

• Evet çok haklısın 😞

• şu an kendini dışlanmış hissediyorsun bende buna benzer bir durum yaşamıştım. Bu hediye meselesini büyütme ama bunu süreklilik haline getirirlerse yani seni saf dışı bırakma önce onlarla konuş hala akıllanmıyorlarsa yollarınızı ayır derim

1|0
    0|0
  • Sen şımartmışsın ceremesini de sen çekiyorsun. Normal.

1|0
    0|0
  • takılacak bır konu degıl ama o dogum gunu hedıyesı degılde aracılık yaptın dıye hedıye almıslar gıbı bırsy olmus ınsan bı guzel dıleklerde bulunur kutlar falan

1|0
    0|0
  • Bence güzel bir cümle yazmışlar.
    Alınman saçma

0|0
    0|0
    • İşe yaradığımı dile getirmişler bana olan sevgilerini değil 😉 benim doğum günümde gündeme yine kendilerini getirmişler

• İnsanların lafıyla mı insanlarla iletişim kuruyorsun, belki de temel arkadaşlarına güvenmemen. Sevgililer kim olursa olsun bir yere kadar ilgilenebilirler. Senin de sevgilin olsa sen de samimi arkadaşınla bir yere kadar ilgilenebilirsin.

• Yahu her gün mü ilgi bekliyruz o gün benim doğum günüm bana alınmış o hediye doğum günüm için alınmış notta kendi ilişkilerini övüyorlar onu sevgililer gününde yapsınlar kusura bakma da bunu doğru buluyosan seninde dostluğunda sıkıntı var o ne öyle işlerine yaradığım için hediye almışlar doğum günüm için değil benim için değil kendileri için

• Haklisin bende olsam bende kirilirdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...