Davutoğlu imzayı attı avrupaya giden tüm suriyeliler nisanda ülkemize geliyor ne düşünüyorsunuz bu kepazelik hakkında?

taa isveçte muhabir kadına bile tecavüz edenler ülkemize gelecek.

neden? kayserili pazarlığı yapmakla övünen iktidar yüzünden. ne diye? serbest dolaşım aldık hayaldi gerçek oldu diyerek seçimlerde bunu kullanmak için.

işin acı boyutu hiç avrupaya gidemeyeceği halde bunu marifet sayanlar da oy verecek ak.

seçim sonucunu bir an gördüm resmen.

Davutoğlu imzayı attı avrupaya giden tüm suriyeliler nisanda ülkemize geliyor ne düşünüyorsunuz bu kepazelik hakkında?

sonra neden akplilere ve ümmetçilere küfür ediyorsun onlardan yana acın mı var. s

Türk milliyetçisiyim ülkücüyüm deyip bunlara oy veren çomarlara da buradan selam.

2|2
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Evime de alayım mı bir kaç tanesini? Hey ya. Sarayda bakıp beslesinler madem her birini, sokakta dilenen, kadınlara laf atmaya kalkan, hatta kapkaça kadar varan suriyelileri ben sokağımda görürsem sopayla kovalarım, bunu böyle bilin.

0|1
    0|0
    • Yobaz olmayanlar olarak en az 4 çocuk yapmalıyız kardeşim :)

Bu arada adamsın kardeşim ben de gördüğüm suriyeliyi döveceğim Allah utandırmasın

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün yorumları okudum ama yanlış bilinen veyahut bilinmeyenler var..
    Sadece Suriye değil kaçak yolla Türkiye üzerinden avrupaya irtica etmişlerin hepsini yollayacak. Serbest dolaşım hakkını verecek lakin şart olarak 4 yıllık lisans mezunu olmak gerekecek. Senden mülteci alacak doğru ama kimleri alacak dersen hemen söyleyeyim;
    Mühendis, mimar, jeolog bilimum 4 yıllık işine yarayan üniversite mezunları.. Kısaca yine lisans mezunlarını seçecek pazardan domates seçer gibi. Kendi ülkesinde adli sicil kaydı olan ya da herhangi bir sebepten adı suça karışmış olanları yine sende bırakacak. Dilencisi tacizcisi yine sende hayırlı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• işsizlik oranı son 10 yılınin en yüksek oranına ulasmis bu sene. .
    Artık suruyeliler is verir Türklere. .

Kendi ülkemizde mülteci oluruz.. Sasirmadim bu hükümetten bu beklenirdi zaten.

0|1
    0|0
  • Ne diyim milletin cebine para girer , oy oranı artar , bize de cefası kalır.

0|0
    0|0
  • Korkarim yakın da Türkiye cumhuriyeti yerine suriye cumhuriyeti olacak bu ülke sonrasında malum finish! Ulke satıldı yetmedi tamamen haritadan kalkicaz 😈

0|1
    0|0
    • Yobaz olmayanlar olarak en az 4 çocuk yapmalıyız kardeşim :)

• Cok alaka ;)

• canım Ablacığım kurban olduğum yazı yazan ellerini öpeyim bak bu ümmetçiler bizden kalabalık oldukları için yönetiyorlar bunlara daha fazla azınlık olmamız lazım

• Bittik biz. Bu kadar basit. Hayatımız çalındı.

0|1
    0|0
  • En bombasida esadin halkina zulm ettigini sanmaniz :)

0|0
    0|0
    • camiye varil bombası atıyor pazar yerlerini vuruyor ama bu benim umurumda mı? tabii ki hayır. Bana ne elin arabına yapılan zulümden.

• Var tabi ak olma mı? o kadar suriyeli Türkmen tanıdım onlardan iyi mi biliyorsun.

• Benim ablamin kocasinin kardesi suriyede yasiyor tam 10 senedir. Ondan iyimi bilecek senin tanidiklarin? Alin siz o multecileri alin 5 sene sonra yandim anam demeye baslarsiniz neyse konusturma beni simdi

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Memleketin anasını bellediler

0|0
    0|0
  • ne yazik ki hepimiz koyunuz her yerde söyleniyoruz ama yaptigimiz bir sey yok ülke bitti bittiyor bu gidisle ülkemizde azinlik olacagiz

0|1
    0|0
    • En az 4 çocuk

• Başka bir yolu yok milliyetçi Türkler çok çocuk yapmalı bu ümmetçilerden kalabalık olmalıyız

• hiç bir adimi bos yere atmazlar kesin yine bir sahtekarlik çeviriyorlardir

• gelen sayı = giden sayı anlaşmaya uyulursa sorun yok... türkiye pompa görevi görüyor yani arada ciddi şekilde tek tek inceledim...

0|0
    0|0
    • Mülteci çöplüğüyüz biz resmen. avrupadaki bütün suriyeliler gelecek. sadece bizden kaçanlar değil. sadece almanyada bir milyon suriyeli var.

• Bu mülteci sorununu hep birlikte göreceğiz umarım sen haklı çıkarsın

• Ben AB -TR anlaşması hakkında sabit detayları söyledim sadece.. Vatanımız için en iyi şekilde sonuçlanır diye umuyorum

• Avrupa'nın sergilediği insanlık dizisi final yaptı galiba

0|0
    0|0
  • bunu bir ateist mi söylüyor ilginç

0|0
    0|0
Yükleniyor...