Burayi kisisel tesekkurler icin kullanabiliyor muyuz?

Efendim ,
aldigim en zor kararlarda, en sikintili dibe vurmus zamanlarimda, yalnizligimi , derdimi paylasan , yol gostericim, hocam, canim @cems34 ' e bir tesekkur etmeliyim.. huzurunuzda olursa daha hos olur diye dusundum. Bazen bazi mesajlarni defalarca okurum senin ciragin olmak cok guzel 😊 siz de tesekkur etmek istediklerinize, soylemek istediginiz seyleri buraya etiketleyerek yaparsaniz ne kadar hos olur 😊 var midir efendim boyle?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilk ortaya attın @Bayanlecter , üyeyi hedef alsa da soru ; amacı pozitif , bu nedenle bilemedim kurallara uygun mu...

Ama çok iyi bildiğim ; sen de çok iyi yetişen ve insanlara yardım elini her daim ve bilim üzerinden uzatacak bir next generation'um olacaksın :)

Diğer yandan , açık sayfa üzerinden yapmış olduğun ince taltiften onur duydum , teşekkür ederim:)

2|0
    0|0
    • Biz tesekkur ediyoruz efendim sevgiler saygilar size dogru puskurtuyorum burdan 😂😂❤

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Cem'le ilgili olduğunu görünce bende bir kaç kelam etmek istedim

Seninle tanışalı uzun zaman oldu fikirlerin görüşlerine her zaman danıştığım insanlardan birisin ve hakkımda emeğin çoktur teşekkür ederim bana ayırdığın zaman ve fikirlerin görüşlerin için :) @cems34

1|0
    0|0
    • Evrensel doğrular kişisel değildir, ben de naciz bildiğimce bir katre sunabilmiş isem mutluluk duyarım , bunun adı emek vermek değil de hakkına düşen payı vesile ile teslim etmek olabilir. Dahası vermiş olmanın da önemi yok , aslında almış olunduğunu görmek güzel @kripton94 .

Ve eminiz ki sitede değeri baha biçilmez başka üyeler de var, onların da katreleri bu deryayı oluşturan damlalardan diğerleri :)

• Bir teşekkür edelim dedik felsefeye boğdun beni :) @cems34

• İletişim amaçlı paylaşımdan kaldırılması gerek.
    Yani hayır kullanamıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Seni tavlamış

1|0
    0|0
    • Ahahhaha tavlamis mi 😂😂 @cems34

• O benim öğrencim , ilerde iyi bir psikolog çıkacağına inandığım ve güvendiğim biri, severim de girişimlerini. Herşeyi aşka meşke yormayın çunki bu da iletişim içeren bir konuya ilk bakış açınızı gösteriyor geride onlarca başka olası sebep sıralanabilirken :)

Yükleniyor...