Zorlu center restaurant önerisi?

Bir arkadaşımla birlikte doğum günüm için yemek yiyeceğiz önerebileceğiniz bir restaurant var mı zorlu center de?

Güncellemeler:
Morini var bilen var mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• "Le Baron" Fiyatları diğer restorantlara oranla yüksektir. Fakat gidelecek şık ve elit mekanlardan birdir. Hizmetten memnun kalacağına eminim. Özellikle şarap menülerinin esnekliği ve kaliteli şarap bulunmasından dolayı başbaşa rahatça vakit feçireceğine inanıyorum.

Jamie's Italian'a hiç gitmedim fakat giden arkadaşlarım memnun kaldığını söylemişti. Eğer gerçek İtalyan makarnası yapıyorlarsa soslarını denemeni öneririm. Gitmediğim için yiyecekler hakkında yorum yapaayacağım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cantinery ya da fauchon

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• welldone by midpoint

1|0
    0|0
  • Bugün bir yere çıkma. İstiklal de bomba patladı

0|0
    0|0
  • Arbys var

0|0
    0|0
  • Ailenle kutlasaydinda ölmeden önce biraz mutlu olsalardi.

0|0
    0|0
    • Ailemle akşam üzeri kutlayacağız bilip bilmeden konuşma

• Engellemek kaçmaktır. Dava açacağımdan bahsetmedim yaptığının suç olduğundan ve böyle yapmaya devam ettiğinde bir gün hakaret ettiğin kişinin sana dava açabileceğini söylemeye çalıştım. İşim gereği pek çok mahkeme ile uğraştım hala sürmekte olan 2 davam daha var. Mahkeme konusunda oldukça bilgiliyim. Fakat seninle uğraşacak kadar değersiz vaktimde yok zaten.
      Attığım görseli her görüşünde ne kadar doğrular nitelike konuşuyorsun. Eğer gerçek bir erkek olsaydın bir kadına zaten hakaret etmezsin. Sadece cinsel organla erkek olunmadığını öğrenin artık. Bir gün insan olman dileğiyle. Vaktimi daha mantıklı şekilde değerledireceğim. her neyse ben insanlık yapıp iyi geceler diyerek konuyu kapatıyorum.

• @experiment67 Şakasina soyledigimi yukarida yazdim, yazmasaydim dava acilabilirdi.

• büyük bir yer orası takıl kafana göre bulursun bir yer

0|0
    0|0
    • Büyük bir yer olduğunu biliyorum önemli bir gün olduğu için bizim için yani, plan program yapmak istedik

• LoLdeki miss fortune mu oo :D

0|0
    0|0
  • center menter uzak dur. Bu vitaminsiz bombacı korkak bijiler kudurmuş

0|0
    0|0
  • arkadaşım çalışyodu birinde çoğu çok pahalıymış ama güzel yerler var sakin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Metro tarafı girişinde çok tatlı bir kafe var Oray'a gidin ama adını unuttum şu an

0|0
    0|0
    • Bence bilgisi olmayan sensin yavrum buralarda soruyorsun kendince hava mı yapmaya çalışıyorsun anlamış Değilim ama zorlunun karşısında oturuyorum Can'ım sıkıldıkça giderim Pek bir numarası yok hava atmaya çalıştığın gibi 😉

• Seninle burda ne kalitemi ne de ağzımı yarıştırıcam bye

Yükleniyor...