Ben koyde yasamak istiyorum ailem ogretmen ol diyor?

ben koyde yasamak ve hayvancilik yapmak istiyorum 10 tane inegim olsun 50 60 tavugum 1 kopegim olsun istiyorum ama ailem ogretmenol. falan diyolar ogretmenlik bitirdim simdi kpss calisiyorum sizce hangisini yapayim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• istedigini yapacaksin bu hayatda buba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 30 bin hibe veriliyor genclere bak ona gore

0|0
    0|0
    • 30 bin hibe veriyo mandiranin icindeki fayansin olcusunu yanlis yaparsan geri aliyo ama parayi o isi arasyirdim gerek yok paraya pula beni var yeteri kadar

• öğretmen olup bir köye atansan ineklerin olsa hem onları beslesen hem ülkeye katkın olsa canım olmaz mı :)

0|0
    0|0
    • dogru diyorrsun fakat kpss olayi sikintili bir is o yuzden bide atanacagin yerde onemli ben mandira filozofu gibi yasamak istiyorum ailemse memur ol diyo

• ben dogu karadenizde yasiyorum koyumde deniz kenarinda zipkin ve kara avciligini sevviyorum hayvancilikta hosuma gidiyor koy daha huzur verici bence

• ya sen kalabalıktan bıkmışsın ben de bıktım ama mecbur yaşıyorruz bir şekilde. sen bence mesleğini almışsın bir kpss kalmış her sene girebildiğine göre sıkıntı yok yaşa köyünde ama kpss yide aksatma

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...