Arkadaslsr ev arkadasimla zor durumdayim yardim?

benim 4 yillik bir ev arkdsim var bu zamana kadar hic. sorun olmadi kendi cok dalgin ve unutkan gecenlerde bir esyasini kaybetti

bulamamis bana sordu ondan oncede evden giderken dolabimi felan kitliyodu ama devamli biseyleri kaybettigi icin

gecen gun memlekete gidiyodu dolabin icinin fotosunu cekerken gordum

buraya kdar tamam onun dolabiyla zaten isim olmaz benim gorustugm cocuk eve gelmisti ve onla tanismamisyi hic yeni gorusmeye basladik ben okula gitmistim cocuk evde tek kalmisti ve geldigimde bez dolabin fermuarinin birazi acikti sorun degil merakindan bakmistir.

arkadasim fotosunu cekti simdi suc bana kalmazmi sizce icinde biseylere baktiysa yerleriyle oynamistir ve kabak bana patlicak benim yuzume soylemesede o icinde biriktirir ve beni yanlis tanir sizce ne yapayim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir üçlüsünüz la siz.
    Bir eşyasını ödünç aldığını bildir tamam işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne işi var 3. Kişinin siz yok ken evinizde ister istemez suç sende

1|0
    0|0
  • çok saçma bişi la bu :S hiç bişi olmaz merak etme :S

0|0
    0|0
    • olmazda beni kotu bilcek

• evet

• sende kapatamadın mı fermuarını :S

• her şey ola çağına varır de geç git o çocuğa da söyle orayı burayı kurcalamasın ayıptır başkasının odası kurcalanmaz deme

0|0
    0|0
  • annen demedi mi
    eve erkek atma !

iyi olmuş

0|0
    0|0
  • böyle güvensiz birisiyle aynı evde durmana şaşarım

0|0
    0|0
  • aman salla

0|0
    0|0
  • cok uzun okuyamadım k. bakma

0|0
    0|0
  • Bu ne la

0|0
    0|0
  • kızın sahsı esyalarını erkegın karıstırması normal degıl sende normal gelmedın bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence erkek arkadaşında problem var niye başka bir kızın dolabını karıştırıyor ki? Kız haklı bence

0|1
    0|0
    • o konuda tabi hakli ama ben karstrdim sancak anladinmii

• Kızda erkek arkadaşından rahatsız olmuş demek ki 4yıllık bir ev arkadaşlığı şimdi sarsılıyorsa problem erkek arkadaşın demektir belkide kızı sen yokken rahatsız ediyor felan bilemezsin

• hic tanismadilar yeni arkds olduk bizde cocukla

• ya bilmiyorumda çocuk neden foto çekerki arkadaş garanti sana güvenmiyo

0|0
    0|0
  • Dolabın fotosunu çekmek nedir ya, resmen hakaret. Böyle bir insanla mecbur değilsen yaşama arkadaşım.

0|0
    0|0
    • kız demekkı suphelenmıs bırseyden.. kız eve erkek atıyo erkek arkadası bu kızın esyalarını karıstırıyor normal bır durum degıl

• ya simidlik mecburum bir sureligine eve erkek atmak nedir ya sanane kardesim

• Bak canım açık açık erkek arkadasini uyar.
    Bir başkasının dolabını nasıl karıştırır yaa bu ne curet

0|0
    0|0
Yükleniyor...