Azerbaycan hakkında sorunuz var mı siz sorun ben söyliym?

azerbaycan hakkında sorunuz var mı siz sorun ben söyliym?

Güncellemeler:
Ben Türküm, Baküde okuyorum

0|0
215

En İyi Kız Görüşü

• Dilleri komik oluyor bazen izliyorum kanallarını inan ama sorum yok şu an

0|0
    0|0
    • aynen bene alışmakta zorlandım biraz ilk zamanlar zor oldu yani :)

• İzlerim bir ara 😄

• izle :D

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 14

• Azerbaycan Türklerine, fars uydurması azeri lakabını takmasınlar bana yeter.

Var olsun Azerbaycan ve Azerbaycan Türkleri !

1|2
    0|0
  • Azerbaycan hakkında birşey düşünmüyorum bir Türkçü olarak. Çünkü onlar benim öz kardeşimdir Türk oğlu Türktür. Azeri diyorlar size herkes cehaletinden. Azerbaycan Türk'ü derim ben. Azeri diyenlerede kızıyorum Azeri demek ruslaşmış mankurt demektir. Umarım dediklerimde yanılmıyorumdur gardaşım.

Bir millət, iki dövlət
    Əbədi qardaşıq, Azərbaycan

0|1
    0|0
  • dizi, film program v. s. hep türk yapımlarını mı izliyorsunuz. youtube da neye baksam azeri yorumlarıyla karşılaşıyorum.

0|0
    0|0
    • ben türküm baküde okuyorum. burda pek öyle şeyler olmadığı için genelde türk yapımlarını izliyorlar evet

• kızları niye o kadar güzel, Rus göçmeni oldukları için mi :)

0|0
    0|0
    • rus kökenli olanlar çok var onlara benziyolar doğal olarak ama direk azeri olanlar normal yani güzel olanları niye güzel bilmiyorm Allah öyle yaratmış :)

• türkiyeye olan sevgi ve desteği takdire şayan bilmemiz gerekeni bildiğimizi düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ben türküm yav okuyorum burda sadece güncellemeye bakmadınınz tabi

• Orada mı yaşıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • kişisel soru dememiştim ama evet baküde okuyorum :)

• hayırlısı olsun :)

• Amin.. Sağolasın.

• türkiye türklerini bazılarınız neden sevmiyosunuz

0|0
    0|0
  • En çok hangi Türk dizileri izleniyo

0|0
    0|0
    • kurtlar vadisi heralde tam bilmiyorum ama türk dizilerini izliyorlar bizim milletimiz kadar :)

• Anladım hayirlisiyla inşaallah yurda donersiniz bir gün insaallah

• amin inşallah sağol

• yazın gezmeye gelsek. hazar denızı kıyısındakı en guzel şehır hangısı?

0|0
    0|0
    • Bakü tabiki

• 2-3 günlüğüne gelebilirsiniz ama küçük yani sadece bakü merkezindeki yerleri 1-2 günde rahat gezilir görülür çok şey beklemeyin istanbulun yanında tabi :D

• Oradan Türkiye nasıl gözüküyor

0|0
    0|0
    • Buraya gelen TÜrkler yani biz ülkemizin kıymetini daha çok anlıyoruz :)

• Tamam hükmettiği topraklara önce Sözde Kürdistanı geri alarak başlayabilirsiniz. Libya berbat durumda orayada bir el atın.

• Tamam

• Azerbeycan kardeştir candır ☺️

0|0
    0|0
  • kafamdaki tek şey şu: Türkiye ve Azerbaycan kardeşse Azerbaycan Türkiye vatandaşlarına neden vize uyguluyor diye sormazlar mı adama_? Gürcistana TC kimliğiyle vizesiz girilebiliyor, Ermenistan sınır kapılarında vize veriyor ama Azerbaycan a girebilmek için önceden vize almak şart... inşallah bu durum değişmiştir ben yanlış biliyorumdur

0|0
    0|0
    • vize olmazsa burdan türkiyeye akın olur o yüzden türkiyeden de buraya iş için gelenler bayaa olur onun önüne geçmek için sanırım :)

• En çok merak ettiğim şey hepimizin müslüman olduğu halde biz Allah diyoruz siz Tanrı diyorsunuz bu fark nerden kaynaklanıyor?

0|0
    0|0
    • Tanrı dendiği nerden çıktı yok öyle bişey mezhepleri farklı sadece ama tanrı denmiyor

• Günlük konuşma dilini bilmem ama sosyal medya üzerinde çok rastladım bu duruma.

• olabilir bizim kadar şey deilller o konuda :) ramazanda oruç tutan namaz kılan ve başı bağlı olan insan oranı türkiyeye göre daha az öyle söyliym

• Hayir yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...