Güzellik çirkinlik gelip geçici midir?

İşte sorumun yanıtı iz (sav) müminlerin cennetteki çarşılardan beğendikleri surete gireceklerini bir hadisinde şöyle haber verir:

Cennette bir çarşı vardır. Ancak orada ne alış, ne de satış vardır. Sadece erkek ve kadın suretleri vardır. Erkek bunlardan bir suret arzu ederse o surete girer. ((Tirmizi), Kütüb-i Sitte-14, s. 434/17)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güzel daima güzeldir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gecin bunları hepsi sallama ve uydurma. Gercekten kitap ve peygamberden haberiniz olsa size insanca merhaba diyen, güzelliğiniz ve ruhunuza hitap edene, sizi beğenip tanımak isteyene, arkadaşça yaklaşıp bir gülüşü nasip olur mu diyene saygı duyar ilgilenir bir merhaba derdiniz. Tüm bu değerleri hiçe sayıp buraya çıkıp ahkâm kesemezsiniz. Gören insan sanır ama gerçekte hiç birşeysin dir. Hadi kendini aldatıyorsun da beni niye aldatıyorsun be kadın? Sakın Erhan Bey demeyin bende seni tanımıyorum artık.

0|1
    0|0
  • Gelip geçicidir. Her an her şey olabilir

1|0
    0|0
  • Eger guzel olsaydin, buraya o hadisi yazmazdin. Ironik davranislariniz sebebiyle bayanlarla aramda kalin duvarlar var.

0|0
    0|0
  • İyi de. Yinede geçici olmuş olmuyor ki

0|0
    0|0
  • Geçici

0|0
    0|0
  • Oyledir

0|0
    0|0
  • Cirkinligi bilmem ama güzellik geçicidir bence

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Bence bu dünyada hiçbirşey sebepsiz değil. Çirkinlik , güzellik, fakirlik, zenginlik...

0|0
    0|0
    • Elbette sebepsiz değil bu bir sınav..

• Kendini insanlığa bakarak sına. Şüphe edeni şüpheye, inananı inanca götürür bu.
      Kafkanın sevdiğim bir sözü :)

• Değişik bir mantık. Bu kurguyu beğenmedim uymamış

0|0
    0|0
  • vay anasını çarşıyı kest

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...