Aile bireylerinizden nefret ettikleriniz var mi?

Ailemde annemi cok sevmeme ragmen beni bir kalemde tam 4 kez ciddi ciddi harcamasi (suan anlatmiyorum uzun mesele ama emin olun onun icib bir hic oldugumu anladim) beni yikti eriyorum hergun. Annemle aramiz herzaman cok iyiydi ve gayet uyumlu bir kisiyim ama beni sildi gecti gercektn

Onun disinda dusmandan ote surekli kotulukler pesinde olan ve butun yasadigim dertlerin basrolu , hatta annemi benden ayiran kucuklugumde ezen hala devam eden abla denen yaratiktan nefret ediyorum.

Annemi haketmedigi kadar buyuk bir sevgiyle omrumun sonuna jadar sevicem ama tek kelime konusmycam hicbirzaman

Abla denen sahsiyetten ise omrumun sonuna kadar nefret edicem ve omuda tamamen sildim.

Sizin var mı aileden tamamiyla kalbi kirilmis, bundanda ote olene dek konusmycaginiz belki de cok cok uzak seviyeli bir kac kelime.

• Annemin beni sevmediginden eminim. Onun acisi yuregimde olup hicbirzaman konusmiycagim/yakin olmiycagim
    A seç
  • Babamin beni sevmediginden eminim. Onun acisi yuregimde hicnirzaman konusmycagim/yakin olmiycagim
    B seç
  • Kardesimin beni sevmediginden eminim. Onun acisi yurehimde olup hicbirzaman konusmiycagim/yakin olmiycagim
    C seç
  • Boyle bir sorunum pek yok
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...