Aile bireylerinizden nefret ettikleriniz var mi?

Ailemde annemi cok sevmeme ragmen beni bir kalemde tam 4 kez ciddi ciddi harcamasi (suan anlatmiyorum uzun mesele ama emin olun onun icib bir hic oldugumu anladim) beni yikti eriyorum hergun. Annemle aramiz herzaman cok iyiydi ve gayet uyumlu bir kisiyim ama beni sildi gecti gercektn

Onun disinda dusmandan ote surekli kotulukler pesinde olan ve butun yasadigim dertlerin basrolu , hatta annemi benden ayiran kucuklugumde ezen hala devam eden abla denen yaratiktan nefret ediyorum.

Annemi haketmedigi kadar buyuk bir sevgiyle omrumun sonuna jadar sevicem ama tek kelime konusmycam hicbirzaman

Abla denen sahsiyetten ise omrumun sonuna kadar nefret edicem ve omuda tamamen sildim.

Sizin var mı aileden tamamiyla kalbi kirilmis, bundanda ote olene dek konusmycaginiz belki de cok cok uzak seviyeli bir kac kelime.

• Annemin beni sevmediginden eminim. Onun acisi yuregimde olup hicbirzaman konusmiycagim/yakin olmiycagim
    6% (1)14% (1)9% (2)Oy Ver
  • Babamin beni sevmediginden eminim. Onun acisi yuregimde hicnirzaman konusmycagim/yakin olmiycagim
    31% (5)29% (2)30% (7)Oy Ver
  • Kardesimin beni sevmediginden eminim. Onun acisi yurehimde olup hicbirzaman konusmiycagim/yakin olmiycagim
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Boyle bir sorunum pek yok
    57% (9)57% (4)57% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşi konusunu anlarım da bende darbe yedim ama bir anne evladını Nasıl bir sebeble siler anlıyamadım anlatırsan dinlemek isterim

1|0
    0|0
    • Bak şu kadarini soyleyim ayrintiya girmeden. Bir anne kizi acilar icinde babasinin evinde hergun ablasi yuzunden aci cekiyor. Annesiyse baska bir sehirde oturuyor. Kizi onun yanina gelmel istedigini ve onu herseye ragmen affetmek istedigini soyluyor. Annesiyse daha once gercekten kizina karsi buyuk hatalar yapmis ve kendini affettirebilmek icin son sansi. Kizina 'calisacaksan gel' der mi? Bende ona bu sozu nasil soyluyosun Şu an affedilecek konumda bile dehilken defalarca sans verdim yemin etmistim affetmiycem diye bana bunu mu soyluyosun yani. Calismiyorum oyleyse gelmiym mi? dedim sevgisini gormek icin. Ozaman ben bakamamki anca kendime bakiyorum filan dedi.'Kararini ver dedim calismiycam kabul edersen gelirim kabul etmezsende omrum boyunca seninle isim olmiycak beni kaybetceksin dedim. Sen bilirsin diyor. Bak ben o gitti gideli 3 senefir aglamadigim yalvarmadigim gun yok. Onceden buraya gel bu sehirde yasayalim ablamlardan ayri dedim is imkani cart curt yok yapti. Beni boyle cok

• Oyle yapicam tesekkurler goruslerin icin:)

• Rica ederim hayırılısını dilerim

Erkekler Ne Diyor 3

• B şıkkına 20 kez daha oy verebilirim.

1|0
    0|0
    • Kader iste kardesim. Bazisina hayat guluyor bazisi dertler icinde buyuyor. Hayatttt...

• Böyle bir sorunum yok çok şükür

1|0
    0|0
  • Benimde var 15 yaşında bir kız yeğenim. o da ailesinin kendisinden nefret ettiğini düşünüyor. Merak etme 20li yaşlara geldiğinde herşey normale döner. Yeni jenerasyon neden nefretle büyüyor anlamış değilim..
    Üzülüyorum

0|0
    0|0
    • 24 yasindayim , bunun yaşla alakasi olamaz buyudukce duygular alinmis olmuyor sonuc olarak.

• Dert paylaşmadın sen, derdim var dedin. Ne derdin olduğunu bilmeden sadece yazdıklarından da benim anladığım gibi anlaşılması gayet normal. Bu benim sığ olduğumu gösteremez.

Bu siteye her gün senin açtığın başlığın aynısı yüzlerce kere açılıyor. Bir okusan millet burda insanları nelerle meşgul ediyor, insanlarda derdim var sanıyor dersin.

Ben bu duruma önyargıyla yaklaştığımın farkına varıp af diledim. Sığ gibi, çıkıntı gibi ithamlarla karşılık vermektense bir de bu açıdan bak da yargıla.

Tekrardan özür diliyorum kırdıysam, ve bu senin canını daha fazla sıkıyorsa lütfen uzatmayalım.

• Evet dert paylastim sadece soruda ayrintiya girmek istemedigimi belirttim. Bu durumda bir fikrin yoksa ya asagidaki arkadas gibi derdimi sorabilirdin ya da hicbir goruste bulunmayabilirdin. Normali budur. Bu sitedeki insanlara bakarak yorum yapmanda son derece sacmalik.5 parmagin 5 i bir degildir. uzatmanin anlami yok neyse

Kızlar Ne Diyor 1

• Babam sanırım. Ama sadece çok yakın değiliz sevgisini göstermiyor. İnsan evladını sevmez mi yoksa?

1|0
    0|0
Yükleniyor...