Tinerci Saldırırsa Ne Yaparsınız?

Ortalık pislik dolu. Bir yere gezmeye çıkıyorsun her taraf tinerci. Diyelim ki yanında kız arkadaşınız var. 4-5 tinerci yolunu kesti para istedi. Beş on lira verdiniz ama parayı beğenmedi, sevgilinize sarkıntılık yapmaya başladılar. Tutumunuz ne olurdu? Nasıl hareket ederdiniz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 aydir emanetsiz disariya çikmiyorum öyle bir durumdayiz

0|1
    0|0
    • ortalık o... ç... kaynıyor kızla gezerken tedirgin oluyor insan. diyelim tek olsan baktın kalabalıklar bir şey yapamayacaksın son çare topukla kaç, kolay kolay yetişemezler ama kız nasıl kaçacak. silah taşısan havaya sık bir tane ama ruhsatsız silah taşımanın da bir ton cezası var. iki ucu b.. lu değnek

• kimseye satasmam ama biz türk milleti serefimiz ve onurumuz için yasariz cezasi neyse çekeriz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Dayak yeme, bıçaklanma pahasına da olsa kavga ederdim

0|1
    0|0
    • mevzu dayak yemek değil. belki hayati bir noktaya saplayacaklar bıçağı ölüp gideceksin

• Ne yapalım namus hassas bir konu

• Dovusmeyi bilmiyorsqn boku yedigin durumdur, hareketlerine gore baktik yuruyup gidiyoruz gozardi edilebilir ama takip ediyor cekistiriyor birine irlandali gbi vurup 3 e indiricen sayiyi gerisine deli gucuyle saldirican bicak yemez sek iyidir ama bir emanet bulundurucan yaninda

0|0
    0|0
    • E tabi kizda bos durmayacak bir yasartici sprey sikacak, at, avrat, silah :D

• 3 use durduk yere cikarmazya tek care kuru sikiyla tek el ates, sonra cil yavrusu gibi dagilicaklar

• haklısın ama silah taşımanın cezası da çok. o... ç...'nı aramazlar gelir senin üzerini ararlar başın ağrır sonra

• Tutumummu? İnsandan insana değişirde, ben para vermeden direk kanallarını bozardım.

0|0
    0|0
    • nasıl bozardın mesela bıçak mı saplardın birinin bir tarafına, ya da silah taşırdın yanında öyle bir durumda çekip havaya, yerine göre ayaklarına mı sıkardın? nasıl yapardın yani?

• Yüzüne tükür adamın ve sadece bir tokat at 4 değil 10 kişi olsalar inan bana kaçar giderler. Aynı zamanda onlarls konuşma üstüne yürürlerse yukardaki işlemi yap. Konuşma yok.

• Mantığı nedir peki bunun? konuşmamak bana göre de iyi bir fikir ama tükürüp tokat atmanın mantığını anlayamadım

• kızı atar kaçarım

0|0
    0|0
    • o da farklı bir yaklaşım...

Yükleniyor...