Türkiye'de yaşamakdan memnun musunuz?

Bu ülkede yaşıyoruz ekmeğini yiyip suyunu içiyoruz ama bu ülkede yaşamaktan ne kadar memnunuz ve mutluyuz

0|0
17|22

En İyi Kız Görüşü

• mutlu da değilim memnun da değilim yabancı koca bulup kaçmayı düşünüyorum bazen

0|1
    0|0
    • Yabancı koca dahamı iyi bakacak türk erkekleri iyidir

• @Abdilcan soru türk erkekleri mi yabancı erkekler mi değil yalnız en kolay yoldan başka ülkede yaşamam için evlenmem lazım, o anlamda

• @Abdilcan çoook başarısızlar canım...

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede kendi doğrunu yapmak gibisi yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• adalet yok can güvenliği yok. yemeğini ye sus baş kaldırma dıyorlar memnun değilim cağdaş bı toplum değiliz eşitlikçi değiliz en önemlisi hoşgörülü de değiliz. bizden olmayanı hemen ötekileştiriyoruz milletçe

1|1
    0|0
    • ben atestim hadi eleştirin :) ülkeme canım feda ama bir o kadarda nefret ediyorum aslında ülkemden değil ülkemde yaşayan insanlardan bu ülkede adalet , saygı, hoşgörü vb. bir çok kavram yok! olsaydı zaten bu hallere gelmezdim daha modern olurduk isteyen namazını kılar isteyen içkisi içerdi ama yok işte o onu eziyor kötülüyor oda onu :)

• balık baştan kokar.. bu ülkede yaşamayı günden güne işkence haline getiren, igrençleştiren, zorlaştıran; bu ülkeden kaçıp gitme istekleri doğurtan da bu ülkenin başıdır. yoksa cennet ülkem..

0|0
    0|0
  • Bir daha asla dönmemek üzere terk ettim. İngiltere'de çok mutluyum. Birkaç kere işim için falan geldim. Ama ne dönüş yaparım ne de yaz aylarında Bodrum'a falan gidip pis otellere tatil köylerine kazıklanırım... Dünyada gidilip de dönülmeyecek çok yer var...

0|0
    0|0
  • Hayır değilim. Türk olduğum halde Türkleride sevmiyorum. Savaş çıktığında bu ülkeye hakettiğini verip arkama bakmadan terkedeceğim.

0|0
    0|0
  • Degilim ama başka bir memlekette de yasayamam

0|0
    0|0
  • Memnun olmayanlar çıksın biz geçelim

0|0
    0|0
  • Türkiye'den memnunum ama yaşaması zor oluyor.

0|0
    0|0
  • Pek degil

0|0
    0|0
  • memnun değilim , mutluda değilim.

0|0
    0|0
  • evet memnunum

0|0
    0|0
  • Ekmeğini ilaçlı pis suyunu parayla alıyorsun neyden bahsediyorsun, tabii ki de değilim.

0|0
    0|0
  • Değilim.

0|0
    0|0
  • ne kadar ülkede soysuzlar olsa da iyi ki Türkiyede yaşıyorum iyi ki benim atam Atatürk iyi ki Türk oğlu Türküm!

0|0
    0|0
  • -tan yaşamaktan olacak o.

0|0
    0|0
  • ALLAH a şükür :)

0|0
    0|0
  • Evim burası sevsem sevmesem bir şekilde memnunum, imkanim olsa bile yurtdışında kolay kolay yasayamazdim. Ama tüm politikacılara lanet olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ben atestim hadi eleştirin ülkeme canım feda ama bir o kadarda nefret ediyorum aslında ülkemden değil ülkemde yaşayan insanlardan bu ülkede adalet , saygı, hoşgörü vb. bir çok kavram yok! olsaydı zaten bu hallere gelmezdim daha modern olurduk isteyen namazını kılar isteyen içkisi içerdi ama yok işte o onu eziyor kötülüyor oda onu

0|0
    0|0
  • Evet çok.

0|0
    0|0
  • turkiye tatil icin iyi sadece yasanilacak bir ulke degil

0|0
    0|0
  • Memnun değilim, bir fırsatım olsa çeker giderim.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Seviyorum ya. Her gün gebertecegim yeni siyasetçiler ve teröristler doğuyo. Heyecan bitmek bilmiyo 😂😂 ankarada ölenlerin ve şehitlerimizin isimlerinin hepsinin ismi bende kayıtlı. Öldürdüğüm her sorumlu için bir isim. Hepsinin intikamı alınacak

0|0
    0|0
  • Memnun degilim

0|0
    0|0
  • Türkiye de Vatanım da yaşamakan memnunum. İstanbul da yaşamaktan memnun değilim.

0|0
    0|0
  • 4-5 ülke gezdim ben burdaki kadar egoist insanları hiçbir yerde görmedim öte yandan bu kadar samimi insanlarda görmedim.. Bence bu ülkeyi çekilmez kılan 100 insan müsvettesi bunların hırsları, egoları ülkeyi bu hala getirdi😉

0|0
    0|0
  • Bulbulu altin kafese koymuslar Ahh vatanim demis.

0|0
    0|0
  • Bir başkadır benim memleketim

0|0
    0|0
  • memnun olsaydım orda yaşardım... dışardayım

0|0
    0|0
  • İzmirde yaşamaktan evet ama turkiyede olması kötü etkiliyor olaylardan içim şişti.

0|0
    0|0
  • Değilim üniyi bitirip gidebilirim umarım

0|0
    0|0
  • Ülkemden memnunumda iktidardan memnun dğelim

0|0
    0|0
  • begenmeyen sittirsin ak

0|0
    0|0
  • Yaşamak tan

0|0
    0|0
  • Memnundum taa ki şu yaşadıklarımız olaylara kadar.

0|0
    0|0
  • ben sevmıyorum acıkcası kimsenın kımseye saygısı yok

0|0
    0|0
  • tabi benim ülkem türkiyem

0|0
    0|0
  • Bu yineticiler oldugu surece memmun olmicam

0|0
    0|0
Yükleniyor...