Uçaklara şişman alınmasa daha iyi olmaz mı?

Şişman kotası olmalı :) Valla korkuyorum bir gün uçak kalktıktan 20 saniye sonra yere çakılacak diye :)

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• alkışlıyoruz gece gece ne kadar aptalca bir espri yapılır bunun örneğini bize verdiğin için

1|0
    0|0
  • Onlar insan değil mi ya salağı ayrıca o uçağa senin dalga geçtiğin indanların tam 4bin ton fazlasını kargo olarak koyuyorlar sen sanıyor musun bu uçaklar yolvu parasından kazanıyor git araştır bakalım o uçaklar bir kalkışts kaç litre yakıyor bu parayı nerden karşılıyor diye ya aptalı

0|0
    0|0
  • Aşırı saçma bu dediğin o şişman kişi senden maksimum 60 kilo fazladır fakat uçağın binlerce ton yükü vardır.

0|0
    0|0
  • Ne alaka yaaa ölçüm cihazları var onlar hesapliyor tehlikeli ise ayar yapılır elbet o şekilde ucmaz ucamaz

0|0
    0|0
  • İyi olur

0|0
    0|0
  • İnsanların dış görünüşü çok önemli diyorsun bence zeka testi yapılmasıl lazım senin gibi insanlar zaten geçemiyeceği için binemezsin.

0|0
    0|0
  • Ahah raad ol sen

0|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • düşmedik hala

0|0
    0|0
  • ne güzel işte uçak düşerse geberip biran önce geberip gidersin

0|0
    0|0
  • bir gün uçak sadece sen varken kalsın ve sen olduğunda düşsün herkes sağlıklı kurtulsun sen yatalak kal hayırlısı ile

0|0
    0|0
  • kardeşim sen git 2 kez beyin tomografisi çektir bence.

1|0
    0|0
  • Aynen bende sahilde korkuyorum. Denize de girmesinler taşacak diye korkuyorum

0|0
    0|0
    • Denizi boşver havuza atlamasınlar

• Havuza girmiyorum. Deniz ilgilendiriyor beni. Girdiklerinde böyle büyük dalgalar oluşuyor. Tsunami vuracak diye korkuyorum

• şişman? ;) cahil misiniz

0|0
    0|0
  • Ahahaha ne kadar komik hemen gülüyoruz

0|0
    0|0
  • Bence insan kotası olmalı ve senin gibiler hiç alınmamalı ;)

0|0
    0|0
  • alin bunu burdan

0|0
    0|0
  • Yaptığın hakaret ağır bence ve kaldırılacak cinsten değil bence

0|0
    0|0
  • ula :D

0|0
    0|0
  • Herkes bir bavul az getirirse sorun çözülür...

0|0
    0|0
  • bence beyinsiz alınmasın. o zaman senin gibi saçma düşünenler olmaz.

0|0
    0|0
  • Bak buna sesli gülerim😂😂

0|0
    0|0
  • saçmalama konusunda rekor kıracaksınız yakında :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Keşke uçağa sizin gibi beyini zayıf kişiler alınmasa diyeceğim.
    He he he he :)

0|1
    0|0
  • Ne denir ki?
    Uçak kaç ton yük taşıyor.

0|0
    0|0
    • Senin gibi beyinsizleri taşıyorsa kilolu insanları hayli hayli taşır..
      Bu zihniyetle nasıl yaşıyosun sen?

• bence tikicanların kendilerinden 10 kat daha ağır valizleri ve köpeklerinden 20 kat daha ağır köpek valizleri alınmasın :D

0|0
    0|0
  • He.. okadar bagajdan dusmuyorda siskolardan dusecek..
    Bise soyluyorsan sozlerin baskasini incitebilirmi diye dusunsen olcenmi.. herkes yemekten sisiyor diye bise yok..
    Bazi insanlar hasta.. aldiklari ilaclardan kilo aliyorlar..

1|0
    0|0
    • Filmlerde şişmanlık üzerine bir sürü espri yapılıyor onlara tepki göstermiyorsunuz da bana mı kızıyorsunuz :) İlaç alınca kilo yapıyormuş gidip tüm nutellayı bitiriyor sonra waffle yiyor sonra ilaç yaptı ya bahanesi hazır

• @siyah-incii aynen katiliyorum.

• @soran ayrica zayiflar nutellalari waffleleri yerken bisey olmuyorda sismanlar yiyincemi gözünüze batiyor?

• Cahilliktee iyi bir şey değil

0|0
    0|0
  • Elin adamı uçak yapar şişman zayıf akıllı gerizzekalı ne varsa kanat takıp uçurur
    Bizde oturup kiloyla zekanın örneklerini tartışıyoruz :\

0|0
    0|0
  • Bizde senin gibi vahşi hayvanlar uçak kalkınca üstümüze saldırır diye korkuyoruz yapacak birşey yok. İnsanları dışgörünüşe göre yargılama unutmaki sende kusursuz değilsin.!

0|0
    0|0
  • Herkesin nimetten sayıp kullabdığı beyni sen niye kullanmıyorsun acaba bir denesene kullanmayı 😒

0|0
    0|0
  • Iki kisilik ücret aliyorlar

0|0
    0|0
  • Bence senin gibi beyinsizleri almasınlar 😕

0|0
    0|0
  • Uçak zaten tonlarca kilo şişmanlardan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Komik mi olmaya çalışıyosunuz bilmiyorum ama az düşünceli olun yaa. İnsanlarla empati kurmak için illa aynı durumda olman gerekmiyo. Bak ben de zayıfım ama senin gibi düşüncesizlik yapmıyorum. Kilolu olmanın bir sürü sebebi var hormonları bozuk olabilir, ilaç kullanıyo olabilir. Ya da isterse çok yer ondan kilo alır kimsenin kilosu seni ilgilendirmez böyle aşağılayamazsın kimseyi. Zaten uçaktan bahsediyoruz kaç ton yük taşıyabilen bir şey kilolu insan onu düşürecek olsa zaten bindirmezler bunu akıl edecek kadar zekan yok ki korkuyosun. Madem öyle otobüsle git gideceğin yere kullanma uçak

0|0
    0|0
  • saçmalama birgün rahatsızlanırda elinde olmadan kilo alırsan bu söylediğinin ne anlama geldiğini anlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...