Yerde Para Dolu Cüzdan?

Para Dolu Cüzdan Gördüğünüzde Naparsınız :D detayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

0|1
8|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sahibini ararım haram parayla işim olmaz belki kaybeden kişi onu ne zorluklarla kazandı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Bir kaç kere böyle bir durumla karşılaştım.2 kere polise teslim ettim.1 keresinde ise sigarasızlıktan delirmek üzereydim ve kullandım o parayı. insanın nefsi daha ağır basıyor bazen. kendimi kötü hissediyorum. kim bilir ne için kullanacaktı o parayı kim bilir ne kadar lazımdı. :/

0|0
    0|0
  • eğer ki cüzdanın içinde kimlik felan varsa, bir şekilde teslim ederim.
    Eğer ki yoksa, ve ulu orta bir yerlerdeyse, alırım gariban birine yemek ısmarlar ya da para veririm.
    Körpe biryerde ise belki bırakırım, orda oturmuştur döner alırbelki. Ama bırakacağımı zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Cebe atarim

0|0
    0|0
  • Almanya da maaşı aldım, cüzdana koydum. Arabaya binerken cüzdanı düşürmüşüm. Markette cüzdan bulamayınca aldıklarımı bırakacakken benden sonraki adam benim yerime ödemek istedi ve telefonunu verdi cüzdanını bulunca verirsin dedi. Araba da dalgın dalgın eve gittim bir duş aldım. Birayı açtım içiyorum mal mal ne yapabilirim diye. Cüzdanımı bulan kişi içinde olan ev adresimden beni buldu ve kapı çaldı. Ben sevinçten sarılınca şok oldu sonra teşekkür meşekkür. Ertesi gün de amca ya borcumu ödedim.

0|0
    0|0
  • Allah'ım aşırı paranın beni değiştirip değiştirmeyeceğini öğrenmem için bana bir şans ver lütfen.

0|1
    0|0
  • ya şimdi parayı harbi harbi yerim yani

0|0
    0|0
  • Saat buldum yolda iyi para eder gibi marka adidas
    http://i.hizliresim.com/LAnQvJ.jpg

0|0
    0|0
  • şimdi para dolu cüzdan buldum diyeyim o parayı harcasam kendimi rahat hissetmem hissetmeyecegim içinde gider polise veya orda yakındaki insanlara sorarım cüzdanın sahibi kim diye veya kimligine bakar yakınlarda biri kimliktekine benziyomu diye dolanırım

0|0
    0|0
  • 10 senene berı sılahlı ozel guvenlık gorevlısıyım calsıtıgım yerde 5800 tl 300 tl degerınde cep telefonu buldum hemde calsıtıgım yerın vcsınde adam ıcklı resturanntan cıkmıs arabasına bınmıs kısmede yoktu kamera falan daha nıcelerı ama hep verdım hemde kednısıne ulasıp verdım ama karılısıgnıda aldım fazlasınla az olsun helal olsun

0|0
    0|0
  • Cüzdan ise zaten kimlik resim telefon numarası gibi şeylerde içerebilir. Oradan sahibine ulaşmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Alır içine bakarım kimlik varsa sahibini bulurum bakarım zenginse cebime atarım yok müşgül ise içine para bile koyarım

0|0
    0|0
  • Sahibini ararım ihtiyacı vardır belki kendi kazanmadigim paradan Hayır gelmez o paraya güvenmem ben

0|0
    0|0
  • Ihtiyacim varsa bir miktarini alirim sinrada ayni yerine koyarim. Ne olur ne olmaz ni ihtiyaci olan daha cikar

0|0
    0|0
  • etrafında dönerek dans ederim

0|0
    0|0
  • cebe indiririm :DD

0|0
    0|0
  • "Yok be memur abi ne bulması benim o benim 😆"

0|0
    0|0
  • Polise veririm.

0|0
    0|0
  • Cebe atarim

0|0
    0|0
  • Alır sahibine veririm

0|0
    0|0
  • indiragandi yaparım

0|0
    0|0
  • Kimlik yoksa cebe 😂😂

0|0
    0|0
  • Camiye verdiydim

0|0
    0|0
  • haydan gelen huya gelsin diye giderim iddaaya basarım yatarsa yatar tutarsa kazanılan parayı alır gerisini vermek için sahibini bulmaya çalışırım :D

0|0
    0|0
  • İçinde kimlik varsa adamı bulur iade ederim.

0|0
    0|0
  • dokunmam bile başıma dert ne gerek var :D

0|0
    0|0
  • Parayı al gerisini at

0|0
    0|0
  • polis veririm

0|0
    0|0
  • Sahibini bulmak için elimden geleni yaparım, ama baktım olmuyor alırım yalan söylemiyim :D

0|0
    0|0
  • Sahibini o an içinde gördüysem veririm

0|0
    0|0
  • Polise veririm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 7

• Sahibini bulurdum.

0|0
    0|0
  • Alirim jdhddksossjhdbndjslslsbzn

0|0
    0|0
  • Alır karakola götürürüm

0|0
    0|0
  • uzaklaşırım ordan :)

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam

0|0
    0|0
  • Alıp cebime atcak halim. Yok ya gider anons ettiririm belediye ilan bürosuna ;)

0|0
    0|0
  • Almam haramdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...