Bugün günlerden çanakkale zaferi bir daha onlar kadar cesurunun gelmeyeceğine inanıyorum? Sizce?

Bugün günlerden çanakkale zaferi bir daha onlar kadar cesurunun gelmeyeceğine inanıyorum?Sizce?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şehitlerimizin emaneti olan vatanımız YETERSİZ heriflerin ellerinde harap oldu... bir halt bilmeyen cahil toplumumuz da bu YETERSİZ heriflere inanmaya devam ediyo... Vatanı satanlara, bölenlere, mayın tarlasına çevirenlere inanmaya devam ediyolar. Kendisine peygamber falan diyolar. Böyle bir toplum için öldüklerini bilseler çanakkaleyi yine böyle savunurlar mıydı bilemiyorum.. Canım vatanım kan ağlıyor. Ama gün gelir devran döner o teröristlerin ve bu YETERSİZ heriflerin cesetleri ipte sallanıyor olacak. Bunu göreceğime inanıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1001 yıl geçti çanakkale geçilmedi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biz kimin Torunu olduğumuzu biliyoruz kimsenin görüşünede ihtiyacımız yok. Bu canı vatan için aldık geri de öderiz. Dedelerim 15 yaşında şehit olmuş ben 20 yaşında mı korkucam?
    Türklük kanda bedende değil Ruhtadır!
    Sen ölmeyi seven asker gördün mü hiç?
    Görebileceğiniz en iyi toplum biziz!

1|0
    0|0
  • Ruhları şad olsun. Mekanları Cennet olsun. Allah onlardan razı olsun

1|0
    0|0
  • Bencede

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum Allah rahmet eylesin huzur içinde yatsınlar.

1|0
    0|0
  • Ondan önce cesurlar yine varmış onlardan sonra olmaması diye bir şey denmez diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • %49 u oğlunu askere göndermeyen birine tapıyorsa eğer evet bir daha böyle kahramanlıklarımız olamaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...