Bugün ki hayat görüşünüzle, gelecekte ( 2050 ) neler görebiliyorsunuz?

Çocukken pek kullanmadıgımız ahizeli ev telefonunu hatrlıyorum da, bugün kimse kolayca cep telefonundan vazgeçemeyecek peki arabalar.. Sokakta tek tük araba varken bugün park yeri bulamıyoruz gibi çeşitli şeyleri dünden bugüne yaşadık. Peki size göre gelecekte ( 2050 ) bizleri neler bekliyor?Bugün ki hayat görüşünüzle, gelecekte ( 2050 ) neler görebiliyorsunuz?

• Açlık, sefalet ve savaşlarla gececegini düşünüyorum !
    38% (16)39% (14)38% (30)Oy Ver
  • Dünyanın sonunun gelecegine, insan neslinin tükenmeye başlayacagına inanıyorum..
    17% (7)8% (3)13% (10)Oy Ver
  • Teknoloji ve devrin hızına bakılırsa, fotograftaki örnegi aşabiliriz belki..
    19% (8)11% (4)15% (12)Oy Ver
  • Millet gider fezaya biz gideriz helaya, ne bekliyorsun ki :/
    7% (3)17% (6)12% (9)Oy Ver
  • Gelecegin teknoloji, bilimle birlikte saglık ve beslenme çagı olacagına, bu özelliklerin ayrısacagına inanıyorum
    2% (1)6% (2)4% (3)Oy Ver
  • Düşünemiyorum, bilmiyorum
    14% (6)8% (3)12% (9)Oy Ver
  • Yoruma yazıyorum
    3% (1)11% (4)6% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
xXxXxXxXxX

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman demişimdir. Keşke ileri jenerasyonlardan birine dahil olsaydım. Çok kısa süreler içerisinde teknolojide çok büyük değişimler yaşandı. 2050 de fotoğrafını verdiğin şeylerin olma olasılığı çok yüksek. En çok umutlandığım konu ise, tüm ölmekte olan hücrelerini yenileyebilen -TurritopsisNutricula- canlının kök hücrelerini insana aktarabilmek. 2005 de yayınlanan yabancı bir makaleye göre 25 yıl içerisinde insan ömrünün çok daha fazla uzayabileceği söyleniyor. Umarım o zamanları görürüz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dünyanın gittikçe kötülükten karanlığa gömüleceğini düşünüyorum. Nasıl hava ne kadar çok karardığında çıkan bir milim ışık o kadar dikkat çekiyorsa, dünyanın kapkaranlık bir döneminde bir umut ışığı çıkıp tüm insanları iyiliğe kavuşturacağına inanıyorum.

0|1
    0|0
    • Mantıklı görünüyor..
      Zira artık, iyilik yapana tuhaf bakılmaya başlandıgı zamandayız

• Belki uzaylilari kesfeder marsa yasamya koloni gondeririz..

0|1
    0|0
  • ülkenin durumunu bu sorudan anlayabiliyoruz bence

0|1
    0|0
    • hayrlısı olsun mu

• Zamana bırakmaktan ve de hayırlısı demekten başka bir çaremiz yok. sadece terörü lanetliyor ve kınıyoruz :)

• Kına ve lanetle, TC nin geldigi duruma bak, el kol baglı oturuyoruz
      Ah ah...

• Hastalık görüyorum, butun insanlar hasta.. Her yer karantina..

0|1
    0|0
    • Tip bilim ilerleyecegi icin hastaliga imkan vermiyorum. Tabi bahsettigimiz fiziki hastaliksa

• TÜRK olmak ayrıcalıktır..

• Benim beynim durdu şu an :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şimdi böyleyiz ve birlik olmalıyız
    www.izlevideo.net/.../...inturkbirdevbolum-230.jpg
    birlik olmazsak o zmaan böyle olacak!!!
    https://i.ytimg.com/vi/NUhCGpjXv4M/hqdefault.jpg

0|1
    0|0
    • Güzel ilüstrasyon..
      Türk birliği için açık görüşlü, taze, yeni kana, ülküdaşlara ihtiyaç var, eskilerin sesi çıkmıyor.

• zaten işsizlik varda daha çok artacak
    rahat lüks keyfe düşkünlük çoğalacak
    sagliksiz yaşam artacak obezite oranı artacak
    birçok hastaliklar artacak

0|1
    0|0
  • Dunya nüfusu hızla yükselecek tarım alanları beton yığınına donusecek kıtlık bas gösterecek besinsizlik salgın hastalıkları beraberinde getirecek dunya cok kalabalık olacak benim tahminim 15 milyar civarı su anki nüfusun 2 katı insanlar cesitli algı operasyonlarıyla tamamen robotlasacak su an nasıl 90 lafı oluyorsak o zamanda 2016 lafı özleyeceğiz ve insanlığın sonu gelecek intihar olayları artacak bence cunku insanlar kaldıramayacak bu kadar çok yuku

0|1
    0|0
  • Ülkeler çığır açmış olacak bütün dünyayı tek devlet yönetecek.

0|1
    0|0
    • Süper güç olacak diyorsun, zaten asırlardır süre gelen savaşın bir galiba olacak olmalı..
      Savaşarak olmasa da sömürerek, ekonomisiyle, bilimiyle asıl devlet olacaklar..

• 29 yasındayım, egitim sınav sistemi düzelecek sdasasd
      Asgari ücret neyinize yetmiyor diyen ekonomi bakanı zihniyetiyle yönetliyoruz.
      Halk fakirleştiriliyor, zengin var O zümre çok zengin makas çok büyük..
      İnsanlar cahil ve muhtaç bırakılıyor ki bunlardan istifade edilip, duygu ve inançlarıyla sömürülüyor..
      Degişmesi gereken çok şey var, bana göre..

• Kesinlikle katılıyorum lakin milletimizin tarihinde hep son anda uyanma var bence yakında milletimiz bu yöne doğru gelişme sarf edecek gerek askeri gerek siyasi gerek ekonomi gerekse özellikle dini alanlarda. Bence bizim milletin körelmesinin tek sebebi bu tvdeki din tüccarları.

• Türk milleti bu gidişle gelişemez tek bildiğim bu

0|1
    0|0
    • Degisim sart..

• Gelişmenin şartları diye kitap yaz bence sen :D

• Cok uzaga gitme yahu, avrupada 18. yy reformu devrim yapan avrupalilar ile bugun ki durumumuz farklar ortada.. Gormemek icin kor olmak lazim, yanlis mi

• 2050 de hayatta olacagimi sanmiyorum

0|1
    0|0
  • Yoruma

0|0
    0|0
Yükleniyor...