Bugün hiç tanımadığım bir adamla araba çarpan kediye yardım ettik düşüniz nedir?

Yolda giderken bir tane trafiğin durduğunu gördüm.. İnsanlar telaşlı telaşlı bir yerde toplanmıştı.. Gittim kalabalığa. Kediye araba çarpmış.. Kalçası kırılmış.4 ayak üstünde duramıyordu..2 3 kere kalkmaya çalıştı kalkamadı.. Tam da o sırada sokak köpekleri geçiyormuş.. Köpekler başına toplanmış kedinin.. İnsanlar kovaladı. Arabadan inen bir insan evladı hemen paltosuna sarıp bagaja bıraktı kediyi.. Bende o sırada bende geliyimmi dedim. Oda gel dedi.. Gittik veteriner kliniğine iğne falan vurdular kediye.. İç kanama geçirmemesi için, şoku, korku, acıyı ağrıyı atması için iğne vurdular. Bizde orada 10 dk bekleyip gittik.. şu an bir hayat kurtardığım için çok mutluyum..

Güncellemeler:
up

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• çok iyi bir şey yapmışsınız tebrik ederim. artık insanlardan o kadar umursamazlaştı ki gördüğünüz gibi çarptığı halde veterinere götürmemiş bile kediyi çok yazık. halbuki sigortan ödüyor veteriner parasını ki eğer işini seven bir veterinerse para da almıyor. bir canın acı çekmesini önlemek yerine gidecek başka önemli yerleri olan insanlarla doldu bu dünya. tekrar tebrik ederim sizi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah razı olsun.

0|1
    0|0
    • Başka bir düşüncesi olan yok mu arkadaşlar

• güncellemeye yaz, buraya yazarsan kimse görmez.

Yükleniyor...