Kaç yaşınızda içki içmeye başladınız?

İçki içen varsa kaç yaşında başladınız? İdeal yaş ne sizce?

0|0
42|62

En İyi Kız Görüşü

• 2 yaşımdan beri meyve Ramazanlarda hurma yiyerek alkol alıyorum. 😇😇😛

Onun dışında içki tarzı olarak hiç içmedim içmeyi de düşünmüyorum 😊 Bunu çağdaşlık olarak görmem. Sağlıken yanlış Dinen haram, maddi kayıp, ve sonuç olarak da başka canlara kıymaya neden olan (trafik kazaları şiddet) bu kötülüğü asla savunmam savunulacak yanı yoktur. Allah içene akıl fikir versin.

Bunun dışında kimseyi de içki içiyor diye yargılamam, etiketlemem bana ne? . O kendi meselesidir. Herkesin bir aklı düşüncesi var sonuçta bir özgürlüğü var. Ve bu özgürlük doğru yanlış her şeyi içerir 😊 Tabii buradaki bu özgürlük açıkça yanlış o da ayrı..

Küçük çocuklar asla içki içmesin. Tolere yetenekleri az olduğu için çok daha fazla zarar verir.

#İçmiyorumKafamRahat

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• İlk birkaç defa 11-12 yaşında içmiştim ama düzenli olarak başladığım yaş 16-17ydi galiba..

1|0
    0|0
  • Valla 2 yaşındayken eniştem 'Acaba yutabilir mi' diye bira içirmiş bir keresinde. Ama o sayılmaz heralde.

Yaşım 12-13ken babam haftada bir bira içmeme izin verirdi. Bir iki sene sonra ikiye çıktı falan.

Hiç de öyle sarhoş olan, ikide bir alkol alan, içmeyi marifet sayan bir insan da olmadım.

0|0
    0|0
    • Başlamak hata olunca devamlılık saçma olur. İçmeyi marifet sayamazsın zaten

• @Türkxx Oha la oha, ne Timur'u, Sivas'da alevi diye adam yakılmadı mı?

Ne konuştuğundan beri haberin yok. Daha 20 yıl önce bayağı bildiğin ahali diri diri adam yaktı ülkede.

• @Türkxx Bu arada, radikal islamcılığın yarısının yarısı kadar pislik değil ateizm en son 45 çocuğa tecavüz falan etmişti bir tanesi.

• 12de başlamıştım idael yaşıda 18ten aşağı görmüyorum görüşlerin ve zevklerin daha bir oturcağı yaş ayrıca ne kadar geç o kadar iyi direncin olmaması iyi bir şey kontrollü olmak en iyisi alkol delikanlılıklarından gram hazetmem bir oturuşta kaç duble deviricek adamım tarzından güzel hissetmek için içiyoruz gerek yok en iyi kıvamda şudur amsterdam bira en sevdiğim başta şekerli gelir ama 3 içişte alışırsın kanımca 2 birayla çakırkeyiften bir üst seviyede olup güzel hissetmek en iyisi gerekirse hemen kendini toplarsın sonra belli oluyor polisle ben içmedim ki diye konuşsan amcaları görüyoruz tvde bunuda nasıl sağlarım dersen bildiğin üzere alkolde bir uyuşturucu türü bütün uyuşturucularda psikoloji üzerine gelişir psikolojini kontrol ederek en kaliteli şekilde içersin ben dirençli biri olduğum için aç karnına 2 amsterdam gömüp eğlendikten sonra kendime geliceğim zaman geliyorum bide yemek yedinmi kafa mafa kalmıyor :D

0|0
    0|0
  • alkol kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0
  • 1555

0|0
    0|0
  • ideal yas yok kendini hazir hissedince ic gitsin mk

0|0
    0|0
  • 21 yaşında başladım.
    İdeal bir yaşı yok, ideal ortamı vardır. Sağlam veya güvendiğin kişilerle içiceksin. Şöyle diyim, bira kola dan daha sağlıklıdır.

0|0
    0|0
    • Ben de genelde kola yerine bira içiyorum. Hem daha iyi lan, iki tane içince gevşiyorsun.

• @Ragnar_Lodbrok Aynen öyle, kola ağızda leş gibi bir tat bırakıyor birde. Bira da adam gibi bira olursa oohh değme keyfime. Almanyadayken haftada 1 kasa bira alırdım. Akşam yemeği yerken tv karşısında birayıda açardım. kasa koltuğun yanında olurdu, üstüne de buzları dökerdim. Varsa maç yoksa da açar oyun takılırdım.

• o zıkkımı Rabbim ne bana ne sevdiğim insanlara nede dünyadaki bütün insanlara içmeyi nasip etmesin amin...

1|0
    0|0
  • ilk içkimi 17 yaşında içtim.
    içki içmek marifet degildir içki ictiginde kendini kontrol edemeyeceksen içme daha iyi
    kızların coğu cok cabuk sarhoş olur.

sana içeçeksen tek tavsiyem erkek bulunan bir ortamda içme.

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak 17 öyle ufak tefek 10 yaşında içmişimdir ilk

0|0
    0|0
  • 15 yasinda

0|0
    0|0
  • 17 :/

0|0
    0|0
  • 2 yaşımda rakı içmişim :D

0|0
    0|0
  • 38 yaşındayım.
    İçmedim. İnşallah içmem. İçene saygım yok, ancak tepkim de yok.

0|0
    0|0
  • Başlamadım.
    Başlamamda.

0|0
    0|0
  • içki beni içiyor daha çok

0|0
    0|0
  • Badlamadım daha

0|0
    0|0
  • İçki, kötülüklerin anasıdır.
    Şişede durduğu gibi durmuyor...

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda

0|0
    0|0
  • 16 yaşında bira ile başladım yasal içki yaşı 18 +

0|0
    0|0
  • 11..

0|0
    0|0
  • Icmiyorumm

0|0
    0|0
  • 18 lerimde falandı ama 30 lara doğru neredeyse hergün içiyordum ama artık ağzıma sürmüyorum ideal yaş ne ya içme içki

0|0
    0|0
  • 5-6 aylıkken çay kaşığıyla rakı içirmişler :D

0|0
    0|0
  • soruya bak :):):) ulan içki içmenin ideal yaşımı olurmuş 10 kusurlu hareketten biri bence ama içene karışma hakkım yok içene afiyet olsun

0|0
    0|0
  • 15 yaşımda

0|0
    0|0
  • Bir kere tek ictim sonra hiç icmedm

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Siz icmeyi ne bilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 41

• epey iyi içki kültürüne sahip bir ailede büyüdüm. hiçbir içkiyi sarhoş olmak için, bir şeylerden kaçmak için içmedim bugüne kadar. içkiyi ilk ne zaman tattığımı hatırlamıyorum ancak, ağızla ve kültürüyle içilecekse ergenlikten itibaren tüm yaşlar makbul..

1|0
    0|0
  • Erken siftah yaptim.13. Marifet mi? Hayir değil.

1|0
    0|0
  • Hiç alkol almadım

0|0
    0|0
  • sigaranın içkinin kumarın ideal yaşı yoktur, mümkünse içilmemelidir

1|0
    0|0
  • Düzenli içmeye 17 yaşında başladım.

0|0
    0|0
  • Lisede

0|0
    0|0
  • 5 yaşında dfaga

0|0
    0|0
  • Hić içmedim

0|0
    0|0
  • 18 yoktum

0|0
    0|0
  • 18 ideal yaş

0|0
    0|0
  • biz izmirliyiz anne karnından elimde johnnie walkerla doğdum ben

0|0
    0|0
  • ideal yaş olduğunu düşünmüyorum. belirli ortamlarda almak mantıklı 17-18ken içiliyor bir şekilde eğer içki içmeye kötü gözle bakmıyorsan. ben çok erken yaşta başladım 13 müydü bir şeydi pişman mıyım evet.

0|0
    0|0
  • Icmiyorum

0|0
    0|0
  • 18 yasindaydim

0|0
    0|0
  • 17de başladım sık sık olmasada arada içerim

0|0
    0|0
  • İçmem çevremdekilere de içtirtmemeye çalışırım bence bunun bir yaşı olmamalı gidin soda için redbull için içki ne ya

0|0
    0|0
  • 12 yaşımda babamla başladım normali ise içkinin anlamını anladığın zaman içmektir.

0|0
    0|0
  • Hiç içmedim.

0|0
    0|0
  • İçmedim hiç 😂

0|0
    0|0
  • Hiç içmedim.

0|0
    0|0
  • Hiç içmedim.

0|0
    0|0
  • 19 yaşında

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • 22 yaşında yani bu yıl ilk defaictim

0|0
    0|0
  • İçmiyorum, başlamak da zorunlu değil zaten, ideal yaş ne 😒

0|0
    0|0
  • 5 yaşında evdeki likörleri kafama dikermişim.

0|0
    0|0
  • İlk 14 ken içmiştim

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmıyorum. Yaşı yok sanırım

0|0
    0|0
  • 15 yaşımda arkadaşlarımlayken susuzluktan arkadaşımın birasını yarılamıştım ama daha içmedim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...