Kendimi yalnız hissediyorum ama hiçbir kızla da tanışamıyorum sorunum ne?

Arkadaşlar gerçekten şu an lise son sınıfım Sbs ( lise sınavı) olduğu için kız arkadaşımdan ayrılmıştım zaten gerçekten sevmiyordum o da anlayışla karşıladı. o zamandan beri yaklaşık 4 senedir falan kız arkadaşım yok. bu çok önemli birşey değil ama sanki bir eksiklik oluyo içimde sürekli. günlerim çok rutin sıkıcı geçiyor. eskiden öyle değildi daha güzeldi sanki diye düşünüyorum. ne biliyim sabah 8 okula git 4 te gel 6ya kadar takıl bilgisayar telefon sonra yemek biraz ders yine pc tv falan çok sıkıcı günlerim sadece birisine sarılmayı özlüyorum artık. yapı olarak tipten başlarsak kendimi olduğum gibi görüyorum yani 10 üzerinden 6,5 verebilirim bazı arkadaşlarım yakışıklısın gibi şeyler diyorlar okulda dışarı güzel kızlarla bakışıyorum arada ama bilmiyorum nedense belkide hata yapmaktan korkuyorum yanlış anlamayın reddedilme değil sadece acaba o doğru kişi mi ciddi düşünmüyorum tabikide ama ne biliyim garip bir duygu kafalarımız aynı olması lazım kızla demek istediğim bu. neyse benim sorunum ne arkadaşlar?

Güncellemeler:
Bu işi 4 senedir yapmadım fena paslandım :D kızla konuşmaktan çekinmem öyle ergence küçük sorunlarım yok sadece bir eksiklik var içimde sorunum bu
Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz bu konuda?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• senin tek sorunun sorununun olduğunu sormak

0|0
    0|0
Yükleniyor...