Hiç biri yüzünüze tiksinç baktı mı?

Hiç tiksinç baktılar mi yüzünüze ya da size bir iğrençmissiniz gibi hissettirdiler mi?
Bu gün yolda yabancı arkadaşlarımla gidiyorduk anlamsız bir şekilde kavga etmeye başladılar ama ben onların dillerini bilmiyorum ama onlar biliyorlar o yüzden ne deseler guluyorum bunlar kavga ediyor kendi dillerinde bir yandan ayırmaya çalışıyorum bir yandan bu kadar gerginlik içinde guluyorum ben Gülünce bunlarin arasından biri yüzüme pislik gibi baktı ama be bakış allahım dedim niye mal gibi guluyorum oğlan bana iğrençmisim gibi bakıyor ben guluyorum sonra oglan diger ogla bir seyler soyledi ve gitti sonra bende eve gittim düşündüm niye mal gibi buldum diye offf çok mutsuzum kendimi canım gibi hissettim ve de değersiz. Sizde hic boyle oldu mu?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• yemin ediyorum ülkeye reset atmak lazım ve Türkçe'yi yeniden öğretmek lazım bir şey anlamadım la

0|0
    0|0
    • Orda canım gibi hissettim değil tiksinç hissettim yazacaktım ama anlarsınız onu diye yazmadım. Bide buldum değil güldüm

• erkeğe karşı hislerin olabilir. hiç yoksa bile bu durumdan sonra başlayabilir. tüm bunların aksine senden gerçekten tiksinmiştir...

• Nasıl yani anlamadim

• Bakmadı ki bakamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...