Üniversitedekiler midemi bulandırıyor?

Kızı erkeği hepsi birbirinden gevşek, giyimleri. Iliskileri hepsi bana gore ofsayt.
Kapmuse gittim bugun, disaridan seyrediyorum :D Abi igrenc geliyor.
Sanki egitim degil zina yuvasi, sarilmadan opusmeden sanki sevmek olmuyor. Kizin birisi bugun utanmasa cocugun uzerine atliyacakdi, kucaga oturmus.
Hicbiriisi olgunlasmamis.. Sizin oralar nasil? :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş mi deseeeek ne desek? Genelleme yapman çok saçma. Ben de üniversitede okuyorum ama öyle şeyler olmuyor. Olanlar da edepli edepli en fazla el ele falan yürüyor belki sarılıyor. Sizin oralar kötüymüş heralde.

1|0
    0|0
    • :DHahah, guluyum bari. On yargiyla yaklasmasak mi ne.
      Gidiyorum universiteye tatlim.
      Bizim buralar evet biraz acayip, veya sen genissin, onlardansin normal geliyor :)

• :D Komiksiinnn, beni ilgilendirmiyor dedigim hani sevgilim olmus olmamis o pek onemli degil hevesinde de degilim. Yapmacik hic degilim :) Bana dar goruslu dedigind gore sen bayagi genissin iste. Benim soylediklerim gayet normak seyler. ?

• Sen hangi universitedesin? :D

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç sorma İstabul Şirinevlerde Metroya bindim Fatih'e gidiyorum 2 durak sonra 2 kişi bindi metroya ya arkadaş utanma arlanma denen şey kalmamış millette, resmen metroda seviştiler ya ben Sivas'lı biri olarak bu bana ters geliyor yani bizim şehirde böyleleri dışlanıyor. Tamam 2 kişinin arasına giremem ama biraz ar namus yahu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Işte bunların hepsi üniversite okumamış olmandan

0|0
    0|0
    • Madalyani nereye takalim?
      Universite okuyorum?

• dar görüşlü insanlardansın o zaman (bunu kabul etmeni beklemiyorum boşuna yorum yazma böyle uzamasın)

• :D Hahah, sizin ileri gorusunuze hastayim zaten kabul etmiyorum. Sen git ileri goruslu ol onla bunla seyyap hadi. Akifin sozu var, duymussundur tam sana gore.

• Hangi üni o?

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum üniversite ortamını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hepsi ayni b0h ''ilerici''

0|0
    0|0
  • Her zaman demişimdir hayatta ki en büyük handikaplarımdan biri üniye gitmemiş olmaktır ama yeminimi bozdum ulen..

0|0
    0|0
    • Niye :D Bozdun

• Cihangirde bir ev mod on :
      Demek çocuğun üstüne atlayacaktı..
      Atlayacaktı..
      Çocuğun üstüne..
      Zın zın zın zın
      Mod off..

• :D Ayan sen patliyosuun :D

• Bilmiyoz panpa gidince söylerim

0|0
    0|0
  • periscope yükle telefona. öğrenci evlerinde dönen şeyleri de izle. yozlaşmış gençlik iyice.

0|0
    0|0
    • Ooo, onlara gelmedim bile. Sadece genel kisaca degindim. Bku yemisler.

• kendi arkadaş grubum var kızlı erkekli ama bazıları gibi böyle laubali, sahte, cıvık ne idüğü belirsiz ilişkilerimiz yok aramızda. gayet sıcakkanlı, sevecen ve dostanedir.

Yükleniyor...