• Sor
  • Bence

4 erkek çok rahat bir şekilde arkadaşlık kurarken 4 kız neden arkadaşlık kuramaz ?

üniversite ortamında 4 ev arkadaşı kız neden pek iyi geçinemez ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bir çoğu geçinemez bu hayatın gerçeği...
sebeplerinide çok güzel sıralamışsınız...
bilmeyen arkadaşlarıma yorumları okumasını tavsiye ederim
tüm yorumlarınız için TEŞEKKÜRLER..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 20

• 3 ev arkadaşıydık 7,5 yıl yaşadık. aynı şehirlerde olsak hala yaşarız. ki ev dışından olup da ev ahalisinden gördüklerimiz hariç

• biz 4 kızız. çok iyi geçiniyoruz 4 senedir çok şükür.

• hiç mi sorun yaşamadınız :D

• arada oluyor elbette ama o da insan olmanın gereği.

• valla benim arkadaşlarımla 3. yılım şuana kadar 1 kez bile tartışmadık

• Rekabet buyuktur ondan, birbirini kiskanirlar hangimiz daha guzeliz diye ondan buyuk ihtimal. Kizlarin cok oldugu yerde kavgalar cekismeler eksik olmaz :) hele hepsi ayni erkekten hoslandiysa ;)

• Öyle olduğunu kim söyledi kardeş :)

• kimse söylemedi öyle zaten kardeşşş :)

• Öncekileri Göster
    • ev arkadaşlığı diorm :)

• 4 görmedim ama 3 çok gördüm.Ama 2 erkeğin bulaşık davasından ev ayırdığını da gördüm.Arkadaşa bağlı bence cinsiyete değil :)

• Üniversiteden bahsediliyorsa eğer şundan dolayı: Kızlardan biri ya da ikisi ev işlerine yardım etmiyordur sorumluluklar eşit bölüşülmüyordur. Belki de arkadaşlık sağlam değildir ve kıskançlıklar oluyordur. Kızlar detaycıdır ama erkekler daha rahat olabiliyor bu konuda.

• Fesatlıktan.

• Kızlar birbirlerini kıskanır çekemezler...

• kızlar birbirlerini rakip görürler herdaim . erkeklerle bu yüzden daha iyi anlaşıyorum

• her bir boku konuşmaktan bence fikirleri birbiriyle uzlaşmaz

• Çekemiyorlar birbirlerini, kızlar daha hasetler ..

• cünki kizlar birbirini kiskanirlar. her anlamda.

• Cevabımı çaldığın için teşekkür ederim :)

• Siz kızlar benide kıskanıyorsunuz ben bunu anladım
      ayıp yahu çok ayıp tamam hepnizden güzelim gencim ama olmaz böyle :)

• çünkü kızlar kıskançdır başkalarını kıskandıkları gibi birbirlerinide kıskanırlar .s

• Sanmıyoum yanlış düşünüyosun

• 3 olunca bir zaman sonra bozulabiliyorda 4lü takılabilir kızlar sorun olmaz

• 3 kişi olmayabilir de 4 kişi olur

• 3. yılımız <<3

• Kızlar çok titiz o yamuk, bu olmamış bu bilmem ne :D

• oladabilir, olmayadabilir...

• kızlar hep bir yarış halindedir 4 ten 3 değilse bile 1 i yüzünden hepsi yarışa ve dedikoduya sürüklenir ..ben bunu en iyi arkadaşımda sonra farkettim davranışları söyledikleri falan teker teker aklıma geldi sonra nasıl biriyle arkadaşlık ettim ben dedimkız durmadan şunu yaptım şunu aldım babam şuraya götürdü falan beni alaya alarak ufaktan zevk almalar yahu bir insan aldıklarını wabcamde hergün gösterirmi ? bende ilişkimi kesmek zorunda kaldım çünkü sınırımı cidden zorlamaya başlamıştı oda dünden hazırdı zaten

• annem hep derki üniversiteye gidersen seneden başka en fazla 1 kız arkadaşın olsun yanıda 2 tane olursa evde dedikodu çıkar diye doğru söylüyo bu yüzden

• sen ne kadar elin kızı hakkında dedikodu yapıyorsan, senin içinde o kadar yapılır fazlası değil.

• aynen

• 4 kız zamanla 2 ye 2 olurlar zamanla 3 e 1 olurlar zamanla teketek sonra o evi terkettirene dek savaşırlar ruğk hastasılar

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkekler birbirlerini kıskanmaz. Ama kızlar birbirlerini her türlü kıskanır. Olay bu .zaten kız ve erkek arasındajki farklardan biri

• İstisnalar kaideyi bozmaz dedikten sonra, bazı kızlar sürekli bir kıyaslama hali içinde oldukları için birbirlerini çekemezler diyorum.Bir süre sonra, ''senin saçını başını yolarım!'' a kadar gider bu işler...

• yoo kurar :S

• kızlarda herzaman için bir çekememezlik vardır ondan dolayı olabilir...

• kızlar farklı olmak ister ama biz erkekler hem aynıyız

• Daha ayrinticilar.

• Çünkü erkekler bildiğini yaparlar ve hiç birşeyi umursamazlar ve aldırmazlar. Anı yaşamayı severler ve aralarında güzel görünme çabası yerine güzel götürme çabası içindediler.

• Nereden vardın bu kanıya. Böyle bir istatistik mi yapılmış?

• güzel soru :) çekememezlik çok onlarda bana göre :D

• yoo gayet iyi anlaşıyolar :D

• unuwersıte hayatını hıc bılmedıgım ıcın bıse dıemıyorum maksatım sadece cevap atmak :)

• 4 taneye gerek yok 1 tanesi bile kendisiyle anlaşamayıp hep içinde bir kavga halinde amcaoğlu...

• Okey oynamayı bilmedikleri için :) Bu arada okeye 4. aranıyor ilgilenen yazsın :)

• Eyy türk kadını; Birinci fazifen atacağn triplerle, türk erkeğini ilelebet canından bezdirmektir.Muhtaç olduğun bu kudret asil çenende mevcuttur...Bu temel senin en kıymetli hazinendir...Triplerde dahi seni bu hazineden mahrum edecek erkeği... :DAnlatabildiysem ne mutlu bana :P

• 4 erkek yan yana gelince 4 farklı kızı konuşurlar, 4 kız yan yana geldimi kıskançlık psikolojisinden olsa gerek 4'ü aynı erkeğe aşkını anlatır ve saçlar başlar yolanır ve herkes kendi evine :)

• Kıskanç bunlar abisi kıskanç :)

• ben senden 1 dakika önce yazdim . asil sen caldin. HIRSIZ :)

• ühüühü üü kiskancimdan gebercem simdi :(( azicik güzelliginden ver be abi

• Saçma buldum kışıden kışıye değişir bu ola çünkü

• Aslında bunun cevabı taaaaa M.Ö. tarihlerine dayanır. Durun konuyu daha net açıklayabilmek adına geçmişte bir geriye gidelim fujiiiiiiittt...İlk çağlar... mağara devri... M.Ö. Bilmem Kaç?! Cahillik, görgüsüzlük, ilkellik hat safhada. Öyle ki; komşuya yemek yolluyosun, tabağın geri gelmiyo! Usul, adet nedir bilen yok! Traş bıçağını bırak, ekmek bıçağı bile icat edilmemiş henüz. Haliyle her erkek saç-sakal birbirine karıştığından, avdan dönüşte mağarayı karıştırıp da kocası ayağına bütün gece, başkasının karısıyla sabahlayan sabahlayana. Ahlak düzeni bile daha tam oturmamış baba! Sabah olup da gerçek ayyuka çıkınca, hiç kıskanıp kan çıkarma yok haa, herkes tıpış tıpış kendi mağarasına. Niye? Çünkü henüz kadın dergileri icat edilmediğinden, kafalarda kıskanma bilinci de henüz daha yerini almamış tabii o zamanlar. Zaten bir süre sonra tekerlek de böyle bulunmuş; yuvarlana, yuvarlata...Neyse kardeşlerim, lafı uzatmayalım. Ansiklopedi de yazan doğaçlamaların aksine, Cem Yılmaz kardeşimizin filmlerinden bir sahnede de pek bilinmeyen bir gerçeğe değindiği üzere; bir av esnasında, son erkek dinazorun hayalarına bir taş darbesinin gelmesiyle dinazor soyu kısa zamanda tükeniyor. Bunu takiben insanın erkek soyu da; "Siz erkek ırkı olarak tükeniyorsunuz da biz eşşek başı mıyız? Biz de tükenmesini biliriz elbet!" deyip iyi bir şey sanarak başlıyorlar birbirlerini tüketene kadar avlanmaya. Tabii yıllar sonra ocakta dinazor daşşağı yerine, karşı mağara komşusu Faik efendinin kaba eti pişince, haneye farklı bir lezzet girdi ayağına seviniyorlar tabii. Ama kazın ayağı öyle değil. Kısa vadede güllük gülistanlıkmış gibi gözüken bu şey, uzun vadede tek bir erkek kalıncaya dek zararını belli ediyor. Son erkeğin varlığı da -düşman başına- Mart ayına tekabül edince, ırkın bütün kadınları tarafından her bir parçaya bölünmek suretiyle erkek ırkının son üyesi de rahmetine kavuşuyor o vakit. Lezbiyenlik de öyle çıkıyor zaten. Yokluktan bir süre sonra birbirlerine halleniyorlar. Bakıyorlar ki kıl yok, tüy yok, yün yok; "Lan bu daha iyiymiş be!" deyip başlıyolar bir süre öpüşmeye, koklaşmaya. Ha iş ne zaman ki sevişmeden çıkıp birleşme noktasına vuku buluyor; o vakit bunların oyunları yarım kalıyor. E sperm bankası da yok tabii o zamanlar. Bırak sperm bankasını, daha emekli maaşını çekebileceğin Ziraat Bankasının bile temeli atılmamış iki gözümün tam ortası! Haliyle bir süre sonra başlıyor insan kıtlığı, duraklama ve gerileme devri. Lale devri ön sevişmeden sonra bitmiş baba; kadınlar, insanlık ırkı çöküşte! Bi bilenleri de yok ki başlarında yol göstersin. Haliyle bunlar üçer beşer öyle öle sonunda yeryüzünde kalıyorlar 4 kadın! Biri diyo ben çok sıkıldım sizden, dünyanın kuzeyi benim, ben oraya gidicem. Öteki diyo yok güney benim, ben oraya gidicem. Yok batısı senin, doğusu benim. Yok doğusu benim, güneyi Safiye'nin diye diye anlaşamayıp oracıkta da parçalıyorlar kendilerini kıskançlıktan, çekememezlikten. Haliyle ne kuzey, ne güney, ne doğu, ne batı hiç birine yar olmuyor

• ...Ha şimdi diyeceksiniz niye anlattım bunu? Arkadaş ne güzel merak edip sormuş; "4 erkek çok rahat bir şekilde arkadaşlık kurarken, 4 kız neden arkadaşlık kuramaz?" diye. Nedeni şu kanka; bunca yokluk, eksiklik, bilinmezlik içinde; yahu daha kıskanma duygusu dahi vücutta kendine yer edinmemişken, kızların taaa ilk andan beri birbirlerini kıskanma huyları, vücut kimyalarında kendisine kalıcı bir yer edinmiş de ondan! ...

• ...Oysa erkek öyle mi? Garibim =) 4 tane erkek birbirini bulsa okey oynar, bilemedin en fazla grup indiriminden mütevellit karıya gider. Hep bir dostluk, hep birliktelik havası içerisinde. İşerken bile birbirimizle samimice sohbet eder, çişlerimizin rengine bile takılıp da kıskanmayız be, yalan mı?!

• kızların paylaşacağı veya kullanacağı eşyalar konuşacağı konular erkeklere göre çok ama çok fazladır. hiç yoktan bir dedikodu sırasında bile kavga edebilirler bu herzaman böyledir. ama erkekler için durum böyle değildir. en fazla "salla gitsin" anlamında söylenen küfürü kullanıp unutmayı tercih ederler. tabi kendi aralarında konuyu kapatır başka bir konu açılır ve erkeklik eda edilmiş olur. buna adamın dibi denir. en azından benim arkadaşlar böyle yapıyolar. :D

Yükleniyor...