Bende bir anormallik mi var? siz ne düşünüyorsunuz?

Herkese iyi akşamlar öncelikle. Evet dostlar, bendeniz ilkel çağlardan fırlamış bir arkadaşınız : )) Ben kendimi bildim bileli teknolojiden , yapay şeylerden uzak durmaya çalıştım ve bu doğrultuda yaşadım. 24 yaşındayım, çok yaşlı değilim ama mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum halen. Arkadaşlarım bu durumu çok yadırgıyorlar. Oysa ben memnunum hayatımdan. Tamamen çıkarmış değilim hayatımdan elbette. Mesela şu an burda yazıyor olmam da teknolojinin bir parçası işte sosyal medya vs. Ama demek istediğim bunlar değil aslında. Mesela doğum günlerinin sosyal medya, mail ya da telefonla kutlanması , bilgilerin google da araştırılması, internet oyunları , her şeye kolayca ulaşabiliyor olmamız... Bunlardan nefret ediyorum. İletişim öğrencisiyim ve senaryolar yazıyorum ve bunları yazarken gaz lambası kullanıyorum örneğin. Asla ışıkta yazmam ya da bir gece lambası değil tercihim. Eskiyi seviyorum, sobayı seviyorum, eski mütevazı hayatları özlüyorum. Peki neden bu kadar eleştiriliyorum? Ayrıca o gaz lambasını da bulabilmek için neler çektim :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonradan merak salınca iyi olmuyor = )
    acilen merak sal = )

0|0
    0|0
  • çok şirin bence böyle kal :)

bende bir facem kaldı onuda siliyorum dönücem inşallah gerçek hayata

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...