Ne Yani Şimdi, Bunlar Evlenecek De Çocukları Olacak, Sonra Cennet Bunların Ayağı Altında Mı Olacak :D?

Ne Yani Şimdi, Bunlar Evlenecek De Çocukları Olacak,<br />Sonra Cennet Bunların Ayağı Altında Mı Olacak :D?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Her insan değişebilir ve başkalarını yargılamak da ayni şekilde başkalarına dusmez...

0|1
    0|0
    • yargılamaya gerek yok herşey ortada :D

• Senin okumadigin çok daha belli... AKP İslami demissin bahsettigime de anlam veremedim yanı ve çok sinirlendirdi bu beni çünkü ülkemizi buhale getiren insanlardan nefret ediyorum! Yakıştırılması bile midemi bulandiriyor. İyi ama sen böyle negatif eleştiri yaparak mi yola sokacaksin sapik dinsiz dediğin insanları tam tersi insanların gereksiz yanlış bilgisi yüzünden toplum daha kötüye gidiyor görüntü çok kötü evet ama bu şekilde aşağılanmamali insanların kalbinde önce iyi düşünce olmalı iyi insan yetiştirilmelidir. Adam bozulursa yuva bozulur, kadın bozulursa toplum bozulur bir yerde fikirler birleşiyor fakat aşağılanarak kimse duzelmez ancak ve ancak dinden uzaklaşır

• akp islamı diye birşey var birde gerçek islam var yalanmı kardeşim ben dogruyu söylüyorum bu kadar üstüne alınmanada gerek yok yani

En İyi Erkek Görüşü

• bunların nesilleri tükenmemiş mi :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Resimdeki tavırlar içerisinde olanlar, bir erkeğin boyunduruğunda olanlardan daha samimi daha asil geliyor nedense.
    Aykırı ya da doğal kişinin benliğini bulabilmesi mühim.

0|1
    0|0
    • resimdeki kızlar motor gibiler öpücük yolluyorlar baksana doğal olması ayrı ama cennet sence bunların ayagı altında olabilirmi?

• Sen ne gibisin peki? Hiç ben neyim diye sorguladın mı?
      Cennet ayaklari altinda mi bilemem. Merak da etmiyorum. Zira bunu merak etmekten öte uzak durulması gereken daha trajik insanlar var.

• Onlarda zamanla olgunlaşcak abisi oyle deme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...