Eskiden hiç arkadaşım olmamasından sikayetciydim, şimdi farkettimki benim sorunum kimseyi kaznamamakmış?

Kilolu bir insan olduğum için hayattan bezdim. Çok özgüvensizim ve hiç arkadaşim yoktu. Bu sene hersey degissin diye bir kursa başladım. ilk zamanlar çok yalnizdim ve zamanla düzeleceğini düşündüm. Aynı zamanda tuhaf tuhaf huyları olan bir insanim. Hala bile kimseyi kazanamadim. Kazandiklarimida kaybedecekmiş gibi olduğum zamanlar oldu. Şimdi kursuda bırakıyorum ve kesinlikle o eski boktan gunler geri dönecek biliyorum. Kilo versem, iletişim konusunda da bir psikoloğa basvursam herşey düzelir mi acaba?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakın vazgeçme, her şey değişebilir, şu an müthiş sosyal olan bir sürü arkadaşı olan insanlar bu özellikleri durduk yere mi kazandı sanki, hepsi tecrübe sayesinde unutma bunu, tecrübeyi de denedikçe kazanırsın

0|0
    0|0
    • Dimii

• Aslinda yasadigim hersey bana biseyler katiyo

• Aynen öyle, sen yaşadığın her şeyden ders çıkarmaya bak sadece, hata yaptığında da sadece bu yaşadıklarını geç yaşadığın için hata yaptığını bil moralini bozma yeter :), kilo konusunda da, kilo vermek insanın hayatını değiştiriyor resmen, kesinlikle öneririm :D, bundan 5 sene önce ben de çok kiloluydum, 1 senede bütün kilolardan kurtuldum ve herşey değişti emin olabilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kiloyu kendin için ver birilerini kazanmak için değil sağlığın için. Sabahları uyanınca aynaya bak ve kendine gülümse sonra kendine günaydın güzel bir gün olacak de.

0|0
    0|0
  • düzelir tabi, kilolu olmak dışında kendimi gördüm

0|0
    0|0
    • Ben ailemle bile sağlıklı iletişim kurmuyorum. Belki bu benim huyumdur ama kurdugumdada pek sağlıklı bir iletişim kurmuyorum

Yükleniyor...