Türk kadını şanssızlığı?

Bence bir kadının başına gelecek en kötü şey Türkiye'de doğmak. Başlarında biyolojik olarak daha zayıf olmalarına rağmen kendilerine üstünlük taslayan tonla herif var ve hayatları boyunca o herifleri çekmek zorundalar.

Bir kadın daha şanssız olabilir miydi?

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok dogru

0|1
    0|0
  • Alakası yok bu söylediklerinin.

0|0
    0|0
    • Toplumun gerçeklerini görmezden gelmeyi seviyorsan yoktur tabi. Ben erkek olarak bu duruma katlanamazken sen kadın olduğun halde bütün ülkeyi kendin gibi sanıyorsun, acınası.

• Resmen saçmalamışsın sen kendine çevrene bakmadan acınası bir hal diyorsun.
      Kimseye mecburiyetim yok kimseyi çekmek zorunda da değilim bu yüzden acınası bir halim yok üstelik senin tarafından kesinlikle!
      Çevrende nasıl insanlar var bilemiyorum büyük ihtimalle bu yüzden bu kafadasın sen! !

• 78. Milyonluk ülkeyi kendi çevrem gibi sansaydım senin gibi duyarsız zavallının teki olurdum. Şiddet, tecavüz ve cinayet oranları, tecavüze uğrayan kadının açık giyindi diye suçlanması, kırsal yerlerdeki çocuk evlilikleri, kadınların iş hayatında dışlanması ve hakettikleri değeri görmemesi görmezden gelinecek şeyler değil. Çevremdeki kadınlar bu kötü şartlara maruz kalmıyor diye ülkenin geri kalanını dört dörtlük sanacak kadar sığ değilim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Olabilirdi afganistanda ya da arap ülkelerinde doğabilirdi

0|0
    0|0
    • Afganistan ve Arabistan'tan iyi durumda olmak gurur duyulacak bir şey değil.

• Amerika gibi olmak için ne yaptın peki günde kaç saat çalılıyorsun

Yükleniyor...