Benim olduğum sınıfa yeni biri geldi. Bana yapmadığı kalmadı. Ondan kurtulmak için ne yapmalıyım?

Benim olduğum sınıfa biri geldi. Geleli 1 ay olmamıştır. Bu sınıftaki belirli kişilerle güzel kızlarla falan uğraşıyordu. Tabi baya kişiyle kavga etti. Neyse işte bu çocuk gelip bana ve yanımdaki arkadaşlarıma bulaşıyor. Başlarda şakalaşmak amacı olduğu belliydi canımı yakmıyodu. Şimdi öyle bir boyuta geldiki onu gördüğümde nereye gitsem bilemiyorum. En son saçlarımdan tutarak çöp kovasına soktu. Saçım elinde kalıyo yapma diyorum bağırıyorum anlamıyor. Bunun yanında dalga geçmediği özelliğim kalmadı. Onun yanında bir iki kişi daha var bu çocuk geldiğinde başladılar özencek başka bişey yok sanki cidden kin tutamam ama onlardan nefret ediyorum. Açıkcası güzel bir kızda değilim gözlüklüyüm fiziğim de normal. Okulda beni gördüğü her yerde yapmadığını bırakmıyor. Tek sınav zamanı insancıl şekilde iletişim kurmaya çalışıyor. Onun ve diğerlerinin yaptıklarından nasıl kurtulabilirim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Akrabanı çağır agzını burnunu kırsın bikere sorun kalmaz

0|0
    0|0
    • Benim kardeşimede bir cocuk karışıyordu ufak diye bişey demiyorum sonra canını cok yakmıs cocugu boynundan kaldırıp asansöre vurdum ertesi gün abisi geldi özür diledi bidaha sıkımtı olmadı 😂

• Tepki gösterip ilgili yere şikayet ederek

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi ben de düşündüm. Yeteri kadar tepki de gösteriyorum demediğim kalmıyor. Rehberlik hocasıyla konuşmak istiyorum ama o bunu öğrendiğinde yine dalga geçicek rezil edicek beni öyle bir pislik

• Peki teşekkür ederim

• Rica ederim

• sen nasıl bir s*laksın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...