Hocayla ilişkim olduğunu düşünüyorlar ne yapıcam rezil olurum adım çıkarsa?

Sinifimdaki kızlar rehberlik hocası yla aramda birsey var sanıyorlar bugun arkadasimla ben yanindaydik hocanın sinifa girmemle kızlar noldu niye gittin falan diye sormaya başladılar ben yokken yakin arkadaslarimdan birisi de dahil aralarında bisey var demiş sinif 9kisi zaten 4u bu sekilde konusuyo resmen ben napicam rezil olucam adım çıkarsa? Bu beni odaya 3. Çağırışı muhabbet ediyordu benimle şimdi herkes yanlış anladi ne demem gerek oburlerine?

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik bir sorun var de :S

0|0
    0|0
    • Kendimi rezil edemem öyle olmaz

• haaa :D bence de öyle söylemelisin. aksi takdirde :S hocanla adın çıkıcak gibi duruyor. yoksa milletin ağzı torba değil ki bağlayasın

• Bencede haklısın

En İyi Kız Görüşü

• Yan yana gorunme

0|0
    0|0
    • Yanıma geliyo bahcede selam veriyo falan benlik bir durum yok ki

• Ilgisi var mi ki mesafe koymayı beceremem ki ben

• Samimi olma arkadaslarin laf yapar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 5

• Bisi demene gerek yok ortada böyle bisi var ya da yoksa onemseme onları. Ben böyle birseyi fiilen yapmıştım mesela takma diğerlerinin ne dedigini

0|0
    0|0
    • Adım çıkarsa okuldan atılırım

• Haklısın ama insanları tatmin etcek bir cevap arıyorum

• Kimseye bir şey açıklamak zorunda degilsin hayat senin hayatın istediginle konusursun

• kimseye kanıtlamak zorunda değilsin. danışmam gereken şeyler var ve bununla ilgili görüşmem gerekiyo de

0|0
    0|0
    • Ne danışman gerek derler ilgilendirmiyo onlari ama meraklilar

• O zaman bendeb uzak durmaz mi ben bunu istemem

• dursun ne kaybediceksin?

• Boşver salla hepsini #ÇılgınFizikçi

0|0
    0|0
  • Aciklama yapmana gerek var mi sence? Insanlarin fikirlerini degistiremezsin

0|0
    0|0
    • Sizi ilgilendirmez anlatmak zorunda değilim diyorum ama yayarlarsa kötü olur

• Bende de öyle olmuştu ama hoca gerçekten abazaydi ama allahtan gitti başka sehire hoca

0|0
    0|0
    • Hoca abaza değil kibar biri benimle muhabbet ediyodu sorularını genellikle tersledim arkadaşımlayken karşılaştık ikimizi çağırdı senin yaninda belki konuşur dedi abaza değil ama ilgili gibi

• Ailemi nerde oturdugumu dogum yilimi sordu 18sin yani dedi oyle muhabbet etmek icin çağırıyor yani

• Hmm anliyorum canım

Yükleniyor...