Bana bir sevgili değil koruyucu lazım o kadar igrenc erkek var ki babamı böyle gereksizlerle ugrastirmak istemiyorum?

Ama cidden sevgili olmak istemiyorum kimseyle böyle korunmaya ihtiyacim var gibi hissediyorum boyle birini nasil bulabilirim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana yaz diyeceğim ama, zaten şimdi 10 yüz bin kişi öyle yazacak...
    Sanırım istediğin bir Ağabey ( abi yani)...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana bir şey yapacak bir şey diyecek insanın alnını karislarim bu kadar aciz olma ufak cocukmusun sen bu kadar acizmisin ki korunmaya ihtiyacın var.

0|0
    0|0
    • Bazen oyle sinirleniyorumki olduresim geliyo bazilarini ama vuramamak canımi sıkıyo çünkü hayvanlar devamını getirirler ve ben bir erkegi dovemem

• Tesislerine vurduğumu biliyorum istersen doversin ha hiç yapamam diyosan Çakı taşı cantanda ufak ya da biber gazı

Erkekler Ne Diyor 9

• Nasıl koruyucu badigart tut kendine

0|0
    0|0
  • ben burdayım :D

0|0
    0|0
  • Eyyyy koruyucu erkek armut dersem çık elma dersem çıkma.

1|0
    0|0
  • Felak nas oku Allah korur seni ;-)

0|0
    0|0
  • He oldu ak
    Cok istiyosan bodyguard tut ak

0|0
    0|0
  • Nasıl koruyucu badigart tut kendine

0|0
    0|0
  • Ne kadar maas vericen

0|0
    0|0
  • sevişmeye ihtiyacı olan biri ile karşılıklı anlaşıp halledebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • bana yaz derim pişman olmazsın...

0|0
    0|0
    • Sanaldan olcak buse degil bu

• *bise

• peki ya nerede olacak. bişey söylesene ağlatacan şimdi beni içini dökersin seni tanımıyorum kendine konuşursun iyilik etmekte kabahat. git kafanı duvara vur o zaman seni koruyacak birine ihtiyacın kalmaz... ben yine diyeyim konuşabilirsin anlatıklların umrumda bile olmaz ama dinlerim...

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgili istemiyosun anladik. Madem öyle babandan koruma bekle. Baban korusun. Ugrastirmak istemedigini de soyluyosun zaten. Ayrıca istediğimiz gibi insanlar aranmakla bulunmuyor. Bulamazsin bu şekil emin olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...