Arkadaşım küstü ne yapmılıyım?

merhaba arkadaşlar benim okuldan olan 6 7 kişilik arkadaş grubum var ama ordan biir arkadaşım benimle küstü sen bizi haketmiyorsun diyor futbolu bilmiyorsun diyor bizden hiç olmadın olmıcaksında diyor o yüzde o gruptaki arkadaşlarımla uzak kalıyorum ama bana haketmiyorsun diyen arkadaşım 8 senelik arkadaşımdı ve o arkadşımı seviyordum ne yapmalıyım lütfen yardım edin nasıl barışabilirim onunla benmi haklıyım o mu anlıyamıyorum

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden dediğini bilmiyorum ama biraz ayrı kal. Çok gitme üstüne. Bişey dediğin de haklısın de. Uzatma. Sen sen ol. istediğini yap. Bir kişi için değişme o grup için çabalama. Bırak seni seven her seyinle sever

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorum grupta bebeklik arkadaşım var şimdi o arkadaşlarım sinemaya gidiyor ben duyunca hüzünleniyorum arkadaşım kalmadı adam akıllı napıcam bilmiyorum liseye geçicem orda olurmu acaba arkadaşım ama gruptakileri kaybetmek istemiyorum gruptakiler onu seçti bendense onu napıcam bilmiyorum ağlamak istiyorum

• Hayat bana gulmuyor aksine küsüyor

• Bunu daha küçük olduğun için diyorsun. Bence küçükken böyleydim kimse beni sevmiyor diye öylesine ağlardım ki ama insan büyüdükçe hayatın ne mal olduğunu anlıyor. Yalnızlığı seviyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana boyle diyen bir insanla neden daha fazla arkadas kalasin ki? Konuyu tam bilmiyorum ama sen haksiz olsan dahi asla boyle bir sey dememeli. Sonucta 8 senelik arkadasin,8 sene boyunca icindeki bu nefreti icinde mi tutmus? Uzaklas ondan. Arkadassiz kalmaktan da korkma emin harika bir sey

0|0
    0|0
    • durduk yere oldu bu 8 seneden beri nefret biriktirdiğini düşünmüyorum son 2 3 aydan beri sen bizden olmıcaksın olmadında diyor öbür arkadaşlarım ikna etmeye çalıştı ama başarısız sonunda onlar bıraktı o arkadaşlarımla o arkadaşım olmadan görüşebiliyorum nefret ediyorum hayattan

• Ozur dile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...