Tahammül edemediğin şey neler?

Tahammül edemediğin, yaşandığında kendini kaybettiğin şeyler neler?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kiz arkadasimin her kavgamizda, her tartismamizda hic ugrasmayip direkt bel altima tekme atip olayi cozmesi beni deli ediyor. Sinirden kuduruyorum ama elimden bir sey gelmiyor, cunku tepkimi sert sekilde cikisarak gosterdigimde 2. tekmeyi yemistim. Artik susup oturmayi ogrendim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cayi hopurdetmek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kadınların masum gibi akıttığı ama aslında timsahın akıttığı "gözyaşları"na tahammül edemiyorum. Kadına şiddete kesinlikle karşıyım ama böyle ağlayan kadına işkence yapılmasını mazur görüyorum.

1|0
    0|0
  • haksızlık bana yapılması değil güçlünün güçsüze yapması ben güçlü biriyim çok şükür hem sosyal olarak hem fiziki olarak kendimi savunurum hele sosyal olarak aşırı rahat savunurum gerekse tanıdık gerekse laflarımla ama acize yapıldımı duramıyorum illa kavga çıkartıyorum ayrıca yapmacık insanlara gram tahammülüm yok

1|0
    0|0
  • Bayat çay

1|0
    0|0
  • haksızlık
    alay etme , küçük görme

1|0
    0|0
  • dalkavukluk..

1|0
    0|0
  • Eskiden okurdum ve üzülürdüm. Artık okumuyorum bakamıyorum konuşmuyorum ve tartışmıyorum. Kadına haksızlık şiddet ve öldürmek

1|0
    0|0
  • Ağız sapırdatılması

1|0
    0|0
  • çirkin kızlar sanal ortamda angelina jolie olmaları sivil hayatta 2. bir arkadaşı olmamasına rağmen 651465416524654 takipçisiyle övünmesi.. tahammül edemioruzZ.

1|0
    0|0
  • aptal yerine konmak

1|0
    0|0
  • Haksızlık

1|0
    0|0
  • Düşünmem lazım sis

0|0
    0|0
  • Haksızlık, kaypaklık, kahpelik, egoistlik asla tahammül edemem bunlara

1|0
    0|0
  • var :D solemem

0|0
    0|0
  • bu dünyadan nefret ediyorum ve bu dünyayla ilgili birinin bir şey yaptığını görmek beni çıldırtır mesela bu soru gibi.

0|0
    0|0
    • Bu dünyayla ilgili bir şey yapanları sevmeyen biri olarak bu platformda bulunman komik. Vahiyle gelmedin buraya. Tipik ergen

• bunu söyleyeceğini nedense biliyordum. ve 2 yaş benden küçük görünüyorsun hayırdır... sözde iki nokta önemli dünya ve ona çalışan.. diğerleri kenar süsü.

• iltifata verilen kaba karşılıklar. anlayan anladı.

0|0
    0|0
    • Sen bana aşıksın bu durumun başka bir açıklaması olamaz :D

• İnsanların tepkilerini hele ki böyle bir platformu bu denli ciddiye alan birine şaka yapılmaması gerektiği konusunda seninle hemfikiriz artık

• iyi peki öyle olsun hanımefendi. ben beğenimi açıkça belli ederim nundan da gocunmuyorum şaka da kaldırırım ama her şeyin yeri ve zamanı var.

• özür dilerim efendim az önce kölelıkle ılgılı sorum kaldırıldı hesabımı dondurudular yazamamdım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• gerçekten benim önümde biri olmamalı ben hep 1. olmalıyım bu her konuda geçerli. yani benim sorunum derdimle. bencilliğe tahmmülüm yok. kendimi en çok bu yüzden dışlıyorum.

1|0
    0|0
  • Salak yerine konmak

1|0
    0|0
  • aaa bir bakmışsın oyun odasının düzenli, oyuncakların toplanmış olması seni rahatsız ediyor. böyle az biraz dağınıklık iyiymiş.. okulda olsalar bile ev dolu doluymuş gibi hissediyorsun. eskiden tersi idi kendimi kaybederdim:)

1|0
    0|0
  • Kendini akıllı sanan insanların karşısındaki salak yerine koymaya çalışmalarına tahammül edemiyorum. İrtibatı kesiyorum.

1|0
    0|0
  • Asalak ve nankör insanlarla karşı karşıya gelmek.

1|0
    0|0
  • Bildiğim bişeyi inkar ediyolar ya fıttırıyorum o zaman asj

1|0
    0|0
  • Surekli kendinden bahseden insanlar

1|0
    0|0
  • Umursanmamak, yoksayılmak

1|0
    0|0
  • hayatıma müdahale edilmesi

1|0
    0|0
  • İhanet yalan

1|0
    0|0
  • Babama tahammül edemiyorum artik..

1|0
    0|0
  • yemek yerken evdekilerin tartışması

1|0
    0|0
  • Ciddiye aldıgım bir konuyla ilgili dalga geçilmesi. ÇIL-DIR-TIR.

1|0
    0|0
Yükleniyor...