Sence aglamak zayifligin gostergesi midir?

Aglamak ruha abdest aldirmaktir -MEVLANA
Bu konuda cok git gel yasarim acaba yokluktan mi yoksa cok sevdiginden mi diye kisiler arasinda farklilik gosterdigini gordum

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ağlamasam şu anda ki halimde olmazdım :) Ağlarken hoş olmuyordu ama beni her şeyden arındırdı. :)

0|1
    0|0
    • Aynen birde agladiktan sonra uykum geliyor ya sende de oluyor mu :D

• Oluyordu ama ben uyumuyordum. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bulutlar ağlamasa, yeşillikler nasıl güler.. Mevlana

0|1
    0|0
  • Mevlana, Allah'a olan asktan ağlamaktan kastedmis, günümüz insanlari ota moka ağlar oldu.. Bu ikisini birbirinden ayirmak gerek önce..

0|0
    0|0
    • Bu yazdığım ile Allah'a olan askini kasteddigini sanmıyorum cumle onu cagristirmiyor cunku ama olabilir de tabi

• Amcama sorarim bende, google amcam.. Telden zor oluyor eve gidince pc den bakarim bu söze..

• Peki :D

• alooğ zeki sorular sorar. s

0|0
    0|0
  • Caresizligin diyelim 😂

0|0
    0|0
  • No no no

0|0
    0|0
  • Hayır bence merhamet göstergesidir

0|0
    0|0
  • Ağlamak imamın temeli

0|0
    0|0
  • ne icin agladina gore degisir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• güçlü olmak bence ağlamakla ilgili değil. bir insan çok ağlıyayn bir yapıdaysa ama durum gereği ağlamamsı gerektiği için göz yaşlarını tutuyorsa... güçlüdür. Diğer türlü zor ağlayan bir insanın herkesin içinde ağlamasıda bir cesarettir onun kurallarını yıkmasıdıdr yani... güçlü olmasıdır

0|0
    0|0

• Gülmek ne kadar doğalsa ağlamakta o kadar doğaldır. Kaybedince ağlarız, sevinince ağlarız, üzülünce ağlarız, sıkılınca ağlarız , hatta ben sinirlenince ve hırsımı alamayınca bile ağlarım. Ağlamak ne erkek ne de kadın için zayıflık göstergesi değildir.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır