Babam yanıma geldi sizce en kısa zamanda onu kırmadan nasıl git diyebilirim?

Arkadaşlar ben üni okuyorum babamda bana kalmaya geldi ben 2 gün falan kalacak sanıyordum ama 10 günden falan bahsediyor ne yapmalıyım?
Kalmasını istemiyorum çünkü ders çalışmam lazım sürekli onunla ilgilenemem

Güncellemeler:
Arkadaşlar tamam galiba hatamı anladım yapmıyorum hiç bir şey de demeyeceğim çünkü babamı sevmiyor gibi bir sonuç çıktı çok üzüldüm aslında öyle bir şey yok

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• Baba evladına bağ bağışlamış; evlat babaya bir salkım üzüm vermemiş.

6|4
    0|0
    • Galiba haklısın çok fevri davrandım

• Yanlışın neresinden dönsen kardır, derler ya,
      Durumu değerlendirip, yanlışının fakına varıp doğruyu bulduğun için seni tebrik ediyorum. 🌷 🌹

En İyi Kız Görüşü

• Kalsın ne olacak sürekle ilgi mi bekeyecek sanki baban senden. Babanın kıymetini bil kim bilir kimler senin yerinde olmak içn nelerini vermezdi ders mers bos iş

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Yuhh artık be o senin baban , şöyle desene sen babam yüzünden rahat hareket edemiyorum istediğimi yapamıyorum...

2|2
    0|0
    • Ya ne salaksınız 100. Açıklayışım bak benim vizelerim çok kötü ve babam bunu bilmiyor gerçekten finallere çalışmazsam daha zor duruma düşeceğim siz fesatsanız ben ne yapayım

• Yo ne alakası var babanı al karşına konuş açık açık baba de ben böyle rahat çalışamıyorum sessiz ve sakin olarak çalışmalıyım kafamın dağılmaması lazım tam vize dönemindeyim de o anlar prenses hemende sinirlenme böyle banaaaaa...:)

• Anneni ara korkuyorum gel dedirttir

1|0
    0|0
  • bacaklarını kırıp seni o üniden alması gerek... yıllarca adam seni evden mi kovdu sen onu kovuyorusn. tamamen kendini ve keyfini düşünyorsun

2|0
    0|0
    • Kovmayacağım istemiyorum ama gerçekten çok yoğunum

• baban ne yapıyor her dakika senden bişey mi istiyor. git dersini yap adam sana dersim var diyence olmaz yapma mı diyor

• ona öyle söle baba sınavlarm başlıyo ve evde misafir olunca konsantre olamıyorumde dışarıda oluncada aklmda kalıyosun sen eve gitsen ben sınavlar bitince gelsem de olabilri yani anlar bence seni

1|0
    0|0
  • Ders çalışmam lazım de çekil odana çalış. Sürekli benle ilgilen diyecek hali yok.

1|0
    0|0
  • ders çalışacağım deyip odana çekil

1|0
    0|0
  • ben 2005 de babamı kaybettim ve onu çok özlüyorum keşke çıkıp gelse ve oğlum ben 10 yıl yanında kalacağım dese o kadar mutlu olurdum ki... kız arkadaşlarınla evde geyik yapamamaktan dolayı babanın uzun ssüre kalması seni rahatsız edebilir ama benden sana tavsiye babanın sağlığında her saniye değerini bil... kaybedersen eğer dünyaları versen her şeye sahip olursunda babana asla

1|0
    0|0
    • senin derdin vizeler falan değil fındık kıracaksın anlaşılan babanın varlığıda seni engelliyor yoksa hiç bir klızın babasının varlığı vizelerimne engel değidlir geç bu masalları da babanla gurur duy babanın sağlığının kıymetini bil

• boş ver lan kalsın keşke benim babam da gelse de kovmak iin bahane arasm. benim babam hiç gelemz seni taciz ve saire rahtsız etme durmu yoksa kalsın be. bak babam mezardan gelse de şimdi beni evlendirse, oğlunun bu halini görse, keşke babam mezardan gelse de bir bardak çay yapsam, keşke ama elmez ki? onu kovma be güzelim yapma be sarıl ona babacım de kokusunu hisset aynı anne anne gibi salak kız canımsın kızım sen

1|0
    0|0
  • Yalanına senin seks yapamıyacan dimi sen yaşlandıklarında hiç bakman..

1|2
    0|0
  • Git odana calis. Baba ders calismam lazim senle ilgilenemicem de. Eger amacin dersse bisey demez sanirim

1|0
    0|0
  • sakın öyle bir şey yapma çok kırılır boşver baban sonuçta sakın ima dahi etme.

1|0
    0|0
  • Tuh sana

1|0
    0|0
  • Rahat rahat icemiyoruz sevisemiyoruz desene :D

2|0
    0|0
  • Ders çalışcam de ne dicek sanki

1|0
    0|0
  • üniversitenin ben taa , babanın kıymetini bil

1|0
    0|0
  • asdfgh dru dee

1|0
    0|0
  • Babaya git denmez yıkarsın adamı

1|0
    0|0
  • Bir baba on evladina

1|0
    0|0
  • Söyle. Ne varmış :)))

1|0
    0|0
  • sıçtın ne yaparsan yap kırılır:D

1|0
    0|0
  • Yaaa öylemi yalanına

0|0
    0|0
  • besle kargayı oysun gözünü.

1|0
    0|0
  • Ders çalış ilgilenme

1|0
    0|0
  • Sevgilinle rahat elleşemiyosun ondan dimi :D

2|0
    0|0
    • Keşke sevgilim olsa babamı takmazdım 😂 Ama cidden ders için çünkü vizelerim çok kötü ve bunu ailemden saklıyorum

• oyy kıyamam ya ben senin sevgilin olabilirmiyim canım :) hem beraber ders çalışırız ben yardım ederim sana :)

• niye geldi ki

1|0
    0|0
    • Burda işi varmış benim yanıma da uğradı

• tamam güzel bir dille baba ders çalışmam lazım sınavlarım var de ne zaman gidiyorsun seninle ilgilenemeyebilirim bunları söyle

• Artık akşam yemekte söyliim bari

Kızlar Ne Diyor 11

• Bebek değil zaten koskoca adam, neyiyle ilgileneceksin ki..

1|0
    0|0
  • Ne alaka ders caliscaksan ilgilenme baban yabancimi siz nasil insansiniz ya adam caba sarfediyoe seni okuman icin yolluyo senin dedigine bak. Dersim var baba ilgilenemicem desen anlar zaten canim merak etme sen suna iyi orosbuluk yapamicam demiyosunda

1|0
    0|0
    • Ya 100000. Oldu ama benim babam öyle biri değil

• Baban ders çalışmana engel değil. Ortaokulda, lisede ayrı eve çıkıp mı ders çalışıyordun? Üni. ye gelen de kendini bir b. k sanıyor. Baban zaten hizöet , ilgi falan beklemez. Odana git çalış.

1|0
    0|0
    • Önce sen bir ağzını topla
      Babam tabi ki ilgi bekliyor kızımın yanına 1 kere geliyorum falan diyor halbuki hep geliyor
      Şu an babamı gezdireceğim diye hasta oldum Adam dinlemiyor gezdik bugün hava buz gibiydi bir de hasta oldum

• Ayrıca evim 1+0 babamla yatıyoruz uyuyamıyorum

• Baba arkadaşım gelcek ders çalışıcaz de ama senden çekiniyo sınavlar da başlıyo arkadaşım da çok çalışkan ama baban varsa gelmem diyo de

1|0
    0|0
  • git deme, gider ama derslerini calis ve cok ilgilenme o zaman anlar zaten dersleri var bunun ben tutmim diye

1|0
    0|0
  • Ben kıramazdım, üzülürdüm

1|0
    0|0
  • Git dersen şüpelenir..

1|0
    0|0
  • Yazık babana ya.. Senin için kalkmış gelmiş oralara adam takılır bir köşede sana mani olmaz ya niye bu kadar kasıyosun? Git dersen ya da ima edersen üzülür bence.

1|0
    0|0
    • Bencede ama benim babam öyle değil kii hem düşün baban varken ona yemek yapacaksın gezdirmem gerekecek

• O zaman sen ders çalışmaya basla bir bakalım.
      Belki seni alıkoymayayım sonra gene gelirim der gider. Baban ders çalışmanı ister bence ztn gezmenden ziyadez. Ama sen dile getrme bunu

• Bence açık açık söyle babana. "Derslerim yoğun, çalışmam lazım. Seninle ilgilenemeyebilirim." diye. Zaten öyle söylediğinde akıllıca bir çözüm bulur. Diğer türlü babanı kırabilirsin. Sonuçta senin için oraya kadar gelmiş.

1|0
    0|0
  • Baban senden hizmet mi bekliyor durmadan?

1|0
    0|0
  • Git deme kendi gider

1|0
    0|0
Yükleniyor...