Annem beni dövüyor yardım edin?

Annem pek sıklıkla dövmez hatta duşundumde şimdi uzun zamandır dovmemiş. Ama bu dovmesi gerektiği anlaminada gelmiyor. Daha demin ablamla olur olmaz bir sebepten kavga ettik bir laf ettim ve onceleri alinmayan ablam bu sefer alindi ve çiğrindan çikti. yemin ederim abla ve anne demeye utaniyorum artik. Bana her turlu eziyeti yapabilir annem ama ablama en fazla bagirir ciddiyim daha demin yemin ederimki plastik uzun bir sopa alip dovdu ablama bagirdi sadece çok zoruma gitti. bir anne cocuguna nasil kiyabilirki. Polise sikayet etmek geldi icimden ama telefonum yok ve ne yapabilecekler diye geçirdim içimden sizce ne yapmaliyim ne olursunuz yardim edin.

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun sis

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yasin 20 nasil dovuyo.

0|0
    0|0
  • Sanırım sinirsel bir rahatsızlık var polis yerine doktora götürmeyi ikna etsen olurmu yoksa çok ters birimi

0|0
    0|0
    • Arada bir oluyor boyle menopoza mi giriyo diye dusunuyorum

• Kesinlikle bir hastalık tedavi görmeli onu hasta olarak görmelisin saçma gelebilir ama gerçekten rahatsızlık öyle yapması

• Abisi burada seni kurtarayım yanıma gel ya da kacırayım diyenler cıkabilir sakın kimseye aldanıp
    Evden cıkma pılanı yapma. sadece evinde konus ailene anlat bidaha olursa polise sikayet ederim dersin

0|0
    0|0
  • Baska eve cik

0|0
    0|0
  • Şiddet karşısındaki insanın bedeninde geçici lakin sevdiği bir kişiden gelirse kalbinde yara açar iyileşir ama izi kalır

0|0
    0|0
    • Beni dovmesi inanin sorun degil ama ablamin kilina bile dokunmuyor o zoruma gidiyor

• Ozelden yazsam

• Tabibuyur yaz

• çok kızdırma

0|0
    0|0
  • polise git sende evden demi çıkamıyosun.

0|0
    0|0
  • tam dayaklıksın...

0|0
    0|0
  • anneler severde döverde ama tartışamanıza bağlı kardeşim

0|0
    0|0
  • evden kaç karakola git annen hakkında şikayetçi ol ordaki polis arkadaşlar yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Adam toplayıp gelelim. Şaka tabiki.
    Yapacak bişiy yok. Her ailede olur zaman zaman.

0|0
    0|0
  • Reşitsin bunu kullan bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle sikayet etmelisin aklini basina almali

0|0
    0|0
Yükleniyor...