Eşiniz biri tarafından tecavüze uğrasa eşinizi boşar mısınız veya onu öldürür müsünüz?

Eşiniz biri tarafından tecavüze uğrasa eşinizi boşar mısınız veya onu öldürür müsünüz?

2|1
525

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında olurum inşallah.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Yuh ama artık..

Allah böylesi bir imtihan etmesin kimseyi..

Ne boşarım ne öldürürüm.. Kabahati yoksa tabi.. (Kabahatten kastım ben yokken eve başka bir adam alması gibi)

Düşmüşe bir tekme vurmayı, aklı sönmemişse, vicdanı çürümemişse hiç bir insan evladı yapmaz..

# Vesselam

1|1
    0|0
  • yok artık tacavüzcüyü öldürürüm ama yok öyle kolay ölüm önce her yerini jiletler tuzlu suya basarım ki mikroplar kırılsın daha sonra elektirik düşük voltaj tüm sinir sistemi mahvolsun daha sonra muhtemel köpeklere parçalatırım

2|0
    0|0
  • Ne diyorsun lan sen? Ne boşanması ne öldürmesi? Bunu yapan kişiyi polisten önce ben bulduğum an neler olur biliyormusun.5 sene psikiyatri tedavisi görmüşüm ona yapacağım işkenceler sonunda cezada almam. derisini canlı canlı yüzer tuzlu küvetin içine atarım. Eşimede herşeyi unutturmak mutlu etmek için parmak uçlarından öperim. Zaten bu durumda bırakıp giden erkek şerefsizin önde gidenidir.

1|0
    0|0
  • Normal şartlarda, sorulur ve suçlu aranır. Ama o sinirle direk satırı, bıcak, pompalı, elime ne gelirse...

0|0
    0|0
  • manyak mısın lan sen bu nasıl soru

2|0
    0|0
  • Önce tecavüzmü degilmi onu tesbit ederim tecavüz ise yüz yüze getirir mahkeme kurarım tecavüz ise esime benim tarafa gec derim karsıdakine fil ırdukarını musallat eder anasından dıgduguna pisman ederim.

0|0
    0|0
  • Ne alaka la dingil.

0|0
    0|0
  • tecavüz edeni öldürmek varken niye onu öldüreyim ki

0|0
    0|0
  • yanında olmak lazım. Allah göstermesin. yalnız bu iş gönül rızası ile olursa o anlık psikoloji ile neler yaparım onu inan bende kestiremiyorum.

0|0
    0|0
  • Yok artık. Ölüsüne de tecavüz edelim mi?

0|0
    0|0
  • Destekçisi olurum boşanmam tabikide. Hele öldürmek tövbe tövbe..

0|0
    0|0
  • suçu olmadığı her şeyde yanında olurum.

0|0
    0|0
  • edene tecavüz ederim

0|0
    0|0
  • Allah yaşatmasın öyle bir durum. Sonuna kadar yanında olurum.

1|0
    0|0
  • yorumlara bak. biri sarılır biri teselli eder. amma genişlemişsiniz.

0|0
    0|0
  • Yaşama hevesini alan adamı öldürmek varken neden eşimi öldüriyim bunu eşimmi istedi

0|0
    0|0
  • onun ir suçu günahı olmuor ki

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Eşimi neden öldüreyim güzel insan duruyoken

0|0
    0|0
  • Hayır yanında olurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• tercihinde hherhangi bir değişme olmazs bu travmayı atlatmasını beklerim.

0|0
    0|0
  • oha niye boşasın tecavüze uğrmış

0|0
    0|0
  • Tecavüz edeni öldürmek varken neden onu öldüreyim...

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten tecavüz ise ona sahip çıkmak gerekir öldürmek ve boşamak nedir abi neyin kafasını yaşıyorsun? ama işin altından başka bişey çıkmasın iyi araştır

0|0
    0|0
  • Bir doktora görün sen, ruh sağlığın yerinde değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...