Kafirlerin sonsuza dek cehenneme de yanması sizi sevindiriyor mu?

Kafirlerin sonsuza dek cehenneme de yanması sizi sevindiriyor mu?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar hak ettiklerini düşünsem de cennete gidersem düşünürüm. Sizde düşünün sonsuza dek alışılmayan bir acı bir yanış. Bence o kafirlerde biz müslümanlardan sonra affedilir :) umarım öyle olur ben acıyorum onlar için :) Allah hepsini affetsin inşallah.

1|0
    0|0
    • Çok güzel merhametli bir düşünce.

En İyi Kız Görüşü

• Hayır mutlu etmiyor..
    Düşmanım dahi olsa kimsenin canının yanmasına mutlu olamam..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Salakca geliyor...

Mesela ışidçiler de müslüman. Allaha peygambere inanıyor islamı kabul ediyor ama onlarin yerine ben sonsuz atese gidiyorum

0|0
    0|0
    • Onlar müslüman değil kardeşim onlar müslüman olduklarını söyleyen kafirlerin gizli bir örgütü.

• Whatsapp de attığım mesajdan sonra hemen gelen mesaj kadar mutlu oluom :D

0|1
    0|0
  • Umrumda değiller.

0|0
    0|0
  • Sonsuza dek kimse yanmaz bence. Allah'ın merhameti büyüktür sonsuzluk ciddi bir kavram kim olursa olsun bence yeterli cezadan sonra çıkması şart isterse katliam yapmış olsun.

0|0
    0|0
  • Bir yanım en kötüler bile dünyada çeksin cezalarını diyor, diğer yarım ise eğer bu bir sınavsa doğruyu yapsınlar yola gelsinler diyorum gelmiyorlarsa da hak ettiklerini yaşarlar.

0|0
    0|0
  • hayır ama takdir Yaradanın..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Esed, Şaron, Ebu Cehl, Ebu Leheb vs vs gibi kafirlerin yanması tabi ki sevindirir.

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumludur

0|0
    0|0
  • Zalimler için Yaşasın Cehennem :)

0|0
    0|0
  • Umrum dısı banane

0|0
    0|0
  • hayır sadece zalimlerin olabilir.

0|0
    0|0
  • Ah müslüman arkadaşlar ah daha ne kadar boş işlerle uğraşacaksınız gerçekten

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • bu saçma bir soru inşallah ölmeden doğru yolu bulurlar

0|0
    0|0
  • O değilde insanlar söylediklerinin şuuruna bile varamıyor. Bir çok insan küfre düşüyor ama bunun farkında bile değil. Tıpkı e. i. g. seçtiğinde yazılanlar gibi. Yazık çok yazık.

0|0
    0|0
  • O yüzden demiyormu rabbim : Oku ! o yüzden demiyor mu düşünmüyormu musunuz? Sevinmiiyorum tabi ama insanlar mantıklı olarak düşünüp okusalar doğr yolu bulmak o kadar zor değildir...

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum size iyi yanmalar : D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aslinda kotu seyleri hakediyorlar ama sonsuza dek yanmak diyince benim icim parcalaniyor Allah herkese hidayet versin.

0|1
    0|0
  • Başkasının acısından mutluluk duymam. Sadece yanıyor ise yanmayı haketmiş demek ki derim o kadar.

0|0
    0|0
  • Sevindiriyorsa o adamin vicdanini mikeyim dhsgsjsh

0|0
    0|0
  • Hayvanlara, cocuklara, insanlara, anne babasina iskence edenler icin uzulmuyorum. Ama sadece islam dinini secmedigi icin yanacak olanlara uzuluyorum benim icin oncelik insanliktatir sonra dinde

0|0
    0|0
  • öyle bir devire geldik ki kimin nasıl yanacağını bir tek Allah bilir en müslümandan bile daha iyi kalpli kafirler var

0|0
    0|0
  • Kafirine bağlı

0|0
    0|0
  • ben kendime bakarım beni ilgilendirmez onlar

0|0
    0|0
  • valla cok da seviniyorum tabii kendimiz bu gunahlardan dolayi cehennemi paylasmassak.. Dunyada ye ic gez eylen onlara hersey guzel, ahirette de biz hepsini yapcaz insallah. Gecip karsilarina suratlarina gulcem valla

0|0
    0|0
  • hayır aksine bazıları için üzülüyorum. müslüman olup çok kötülük yapanlar, yaptıklarının karşılığı kadar cezadan sonra geri cennete gidebilecekken; iyilik yapıp çok kişiyi sevindiren, karnını doyuran adamlar inanmadığı için yanacak üzülüyorum ben bu duruma

0|0
    0|0
Yükleniyor...