Kız ve erkeğin göz göze gelmesi bile haram iken karışık çalışma ortamına nasıl izin veriyor şu erkekler eşine?

Kız ve erkeğin göz göze gelmesi bile haram iken karışık çalışma ortamına nasıl izin veriyor şu erkekler eşine? Ya kızlar çalışmalı şu dünyada ya da erkekler ikisi olmuyor günah ve haram !!!

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler çalışsın kadınlar evinde çocuklarına baksın ne kıskançlıklar ne aldatmalar ne ayrılık ne boşanmalar olsun ! ! !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bun internette herşeyin olduğu bir sitede yorum yapabilen bir kadının söylüyor olması çok saçma değil mi?

0|0
    0|0
  • gerçekten öyle. ben bir kızla göz göze gelsem direkt etkileniyorum. büyük konuşmıyım ama eşimin bir işte çalışmasına pek sıcak bakmıyorum. ben ona güvenirim ama elaleme güvenemem. kıskanç bir tipim.

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen toplumlar nedense hep geri kalmış, üretmeden tüketen, insanlığa pek bir faydaslı olmayan toplumlar. Neden acaba?

0|0
    0|0
  • Goz goze gelmek haram mi?
    Benim bildigim dokunmak haram birde kizin konusma topluluga konusma yapmasi uygun degil ama bunu bilmiyordum.
    Cidden harammi o goz olayo?

0|0
    0|0
  • işin içinde menfaat olunca çok şey deyişiyor
    dini iyi yaşamak lazım

0|1
    0|0
  • Olmadı komple bütün erkeklerin çüklerini keselim tam olsun ne güzel kardeş kardeş yaşar gideriz.

0|0
    0|0
  • Güven meselesi !

0|0
    0|0
  • buda kapitalist sistemin dayatmalarından biri

0|0
    0|0
  • Anlaşalım sadece dışarı erkekler çıksın o zaman

0|0
    0|0
  • tamam bir mühendis olarak tüm kızları işten çıkarayım o zaman...

ne dersin?

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kişi kendinden bilir işi. haram olacak şekilde baktığın için karşı cinsin gözüne bu şekilde düşünmen normaldir haliyle. otur evinde. bizlere ayak bağı olma

1|0
    0|0
  • harbiden kafayı yemişsiniz. millet uzaya çıksın siz hala şu saçma sapan şeylerle uğraşın durun

0|0
    0|0
    • her şey bilim değil

• Sizin gibiler yüzünde islam ülkeleri hep geride kalıyor.

Yükleniyor...