Yaprak sarması yapabilen kızların nesli tükeniyo mu dersiniz?

Yaprak sarması yapabilen kızların nesli tükeniyo mu dersiniz ?
Bir cok yerde yaprak sarması yapabilen bulursam evlenirim bile denmiş.. O kadar vahim mi durum? Bu arada ben yaptm nasl olmuş ☺☺☺

1|1
1012

En İyi Erkek Görüşü

• yemek yapabilen nesil sorunu var , ama herkez hakettiğini bulur duam bana yemek konusunda ev işlerinde yetenekli biri denk gelsin ben gelemem öyle avrupa kültürüne :):)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cok yemek bilmiyorum cunku ogrenmeye ihtiyac duymadim (ailemle yasiyorum cunku)😄 ama annemden yaprak sarmasi, biber dolmasi, pizza, lahmacun ve pilavi ogrendim😄 ve firinda bir kac yemek patates tavuk fln😋 yapmak zorunda kalsam yani yinede bir kac yemek yapabilirim😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• yemek yapmasını bilenler tükeniyor :/

1|0
    0|0
  • Tadina bakmak lazim gunumuz kizlarin cogu yemek yapamiyor. Ben dert etmezdim. Yemek yapmayi bilmese de olur. Ogretirim.

1|0
    0|0
  • Yemek yapmakta birşey yok, ben internetten öğrendim tüm yemekleri. Anam şunu bunu koy demedi. Biraz kafa çalıştırıcaksın biraz da dikkat edeceksin voilaaa !

0|0
    0|0
    • Annen sana niye ögretsin zaten ☺ bende anneme baka baka öğrendim.. O bana gelde yap demedi hiç canm ya ☺

• İlk başta öyleydi de sonra istemedim, zahmete girmesine yorulmasına gerek yok. :) çok şükür yapıyorum bir şeyler.

• 😂😂😂

• Yok tukenmiyor 😊

0|0
    0|0
  • Yahu ben bile yapıyorum😀😀

0|0
    0|0
  • yapan değer görür bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Eline saglikkk

0|0
    0|0
  • Etliyse adres ver haftaya istemeye gelelim :D :D :D

0|0
    0|0
  • Malesef onunda makinesini yaptılar :(

0|0
    0|0
  • Bir kadının elinden yapılan hiç bir yemek kadar güzel olur.

0|0
    0|0
  • Ben yaprak dolması sevmem ama ya burda pancar (kara lahana ) dolmasi yapılır o daha güzel :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...