İçimiz Kan Ağlıyor?

Lanet kelimesi evet bu kelimeyle başlamak istiyorum yazıma ülkemiz neden bu halde diye bir sormak istiyorum? kardeşçe huzur içinde yaşamak varken heran bir ölüm korkusuyla yaşamak niye? nedir rahatınıza batan mesele? Bu lanet olası dünyada ülkeyi kan gölüne çevirmek niye? O kadar masum insanı vahsice katletmek niye? Bu insanlar ne yaptı size? Ananızımı s.. ti ne yaptı? Ölenlerden biri Odtü öğrencisi hayalleri olan biri gece gündüz dememis derslerine calismis dereceye girmis o mutlulukla ögretim hayatina devam ediyor ve bir lanet olasica terör saldirisinda hayatina son veriyorlar. Ailesi o cocugun basarisiyla hep mutluluk haberi alirken gun geliyor ve bir telefon cocugunuz patlamada vefat etti ne kadar zor dimi digeri bir genc kiz onunda annesi babasiyla ayrildiktan sonra baska bir adamla evlenmemis üvey baba kizima belki kötü davranir dusuncesiyle ve bir telefon o da aramizdan ayrilmis ve digerleri... en zoruda zaten arkasinda kalan aileleri onlar bikere ölüp sehitlik mertebesine ulasirken kalanlar hergün ölüyor. Ne kadar korkunc degilmi? Korkuyorum sevdiklerimden birini böyle lanet bir saldiriyla kaybetmekten korkuyorum ya da arkamda biraktiklarimi benim icin hergün ölüp ölüp diriltmekten en korktugumda savunmasiz bicimde ölmekten korkuyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bir gün mutlu huzurlu günlerin gelecegine inaniyormusunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...