Müdür yardımcısı ve hocalar kul hakkına giriyor :D?

Arkadaşlar sınıfımda uyuz olduğum 3- 4 tane kız var. çok başarılılar. burdan zaten anladınızki benim dersler kötü :D. sınıfın en ezik kızıyım desem yeridir. ama cidden uyuz oluyorum. saçlar başlar açık vb. şımarıklar , her bkta görev alıyorlar , hocalarla fazla samimiler. ben ise sosyal fobi hastasıyım. millete laf yetiştirirler. onlardan birisi ben saçımı kestiğimde iğrençç olmuş demişti. hocalar ve müdür yardımcısı nasıl bu kadar kör olur? cidden kıskanıyorum. çok taktir ediyorlar o kızları. ayrıca çok sevdiğim bir müdür yardımcısı. birde müdür yardımcısı saçlarınızı toplayın derdi. açık bırakmalarına rağmen kızmıyor. ben olunca kızıyorlar :D haksızlık yapıldığını düşünüyorum. cidden bu aralar aşırı kıskanç olmaya başladım zaten bu sebepten dolayı. kıskanıyorum gerçekten hastalığa dönüşür diye korkuyorum. ne yapacağım? sizce ne yapmam gerek? siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
hatta o müdür yardımcısından baya baya hoşlanıyorum. ama bu durum sadece müdür yardımcısı için değil yani kıskanma sebebim sadece bu değil . o kızları gerçekten hiç sevmiyorum ve davranışlarını doğru bulmuyorum.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle sosyal fobiden kurtulman gerekli karşındakinimde sıradan vasıfsız biri olduğunu unutma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini kabullenmen guzel :D benimde okul hayatimda boyle insanlar cok oldu ama hic onemsedigimi hatirlamiyorum. Bence umursamamaya calis

1|0
    0|0
Yükleniyor...