Karşı cinsten birisiyle ev arkadaşı olur muydunuz?

Diyelim üniversitede ya da iş hayatındasınız. Sevgiliniz ya da akrabanız olmayan bir karşı cins ile aynı evde yaşar mıydınız?

Cevabınızı da açıklarsanız sevinirim. Evet çünkü... Hayır çünkü...

Güncellemeler:
arkadaşlar bazıları sapık çıkarsa filan yazmış. yanlış anlaşılma var. tanımadığınız biri olmayacak, tanıdığınız birisini kastettim ben

0|1
29|14

En İyi Kız Görüşü

• hem doğum yeri hem de kütüğü Sivas olan her cins ile (sivas kangalı da dahil) aynı evde yaşayabilirim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olurum benim için sıkıntı olmaz Abi. Kıyafetsiz bile dolaşabilir fesatlık düşünmem. İradem Zaaflarımı engeller. Soğuk kanlıyım çünkü :D Ama dırdırcı istemem. Dedikodu yapabilir ama beni katmasın :D Ve beni uyandırmadığı müddetçe odama girmediği müddetçe sıkıntı yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• En son okuduğum kitapta kız-erkek aynı evde sekiz yıl birlikte kalıyorlardı. Arada arkadaşlıktan başka birşey yoktu hatta kız çocuğa anne sıcaklığı ile davranıyordu. Ama gel gör ki bu devirde insanalara güvenmek zor. Hatta bizim toplumumuzda ne kadar yakın arkadaş olunursa olsun kızların erkeklere güvenmesi çok zor.
    Ve kitaptaki erkek çapkındı falan ama şapsikti kıza yan gözle bakmıyordu (tabi olay sonra farklı bir boyuta geçti ama olsun)
    Son olarak kitap/filmlerde yaşamıyoruz.
    Gerçekler acıdır..

0|1
    0|0
  • Yaşarım tabii aaaaaoooo nolocok ko

0|1
    0|0
  • korkarım sapıktır aynı cinsle yaşayayım ben

0|0
    0|0
  • 6 aylık bir süreçte oldum

0|0
    0|0
  • Olabilirim.

0|1
    0|0
  • Asla yaşamam asla ev arkadaşı olmam. zaten olursam babam beni vurur:))))) ayrıca doğru bulmuyorum insan rahat edemez bikere...

0|0
    0|0
  • Peofil resmin çok güzelmiş😁😁
    Soruna gelirsek.
    Tabikide olmam rahat edemez insan

0|0
    0|0
  • Hemcinsimle bile ayni evde kalmak istemem

0|1
    0|0
  • Tanıdıkta olsa hem rahat edemem hem inancıma aykırı. Ben o evde saçım topuz pijamam yarı düşmüş halde gezebilmeliyim:D her an kendime dikkat etmek istemiyorum evde de

0|0
    0|0
  • Sevgilim ise kalirim ayni evde

0|0
    0|0
  • Rahat edemem. Olmam o yüzden.

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır olmam

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayır çünkü ne yapacağı belli olmaz. ama mesela şu an çok yakın olduğum iyi bir kankam var erkek onunla kalırdım.

0|0
    0|0
  • hayır ne gerek var

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • Evet çünkü onunda ayrı bir hayatı var benimde karışma etme durumu yok ve ünide ayrı eve çıkarsam benim için sorun olmaz kiraları yarı yarıya paylaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Hayır asla.

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Sevgilim değilse hayır.

0|0
    0|0
  • Olmam. Doğru bulmuyorum..

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki. Saçmalık

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Hayir, ahlaken yanlis

0|0
    0|0
  • Olmam bana ters

0|0
    0|0
  • Hayır çünkü , karşı cinsten biriyle ancak evli olarak aynı evde kalabilirim. Bence kadın ve erkek aynı evde "dostça" yaşayamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Babam ağzıma zıçar :)

0|1
    0|0
  • her bekar evine bir anne abla tarzından bir kız lazım ya :D bunu hissediyorum yani valla sevgilim olursa diye kontenjan saklamasam olurdum :D

0|1
    0|0
  • Eğer kendini bilen bir kiz ise evet ama oynak k*şar bir kizla olmaz.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Benim için sorun olmaz ama çevre bunu kaldıramaz

0|0
    0|0
  • Tanıdığım biriyse tabii ki kalırım hani sonuçta çevreme girebildiyse güvendiğim kişidir sıkıntı çıkmaz

0|0
    0|0
  • Hayır asla olmam.
    Birincisi inancıma ters, ikincisi ise rahat edemem. Benim kendi özgürlük alanıma dahil olmasını istemem kimsenin.

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Bende sana soruyorum sevgilisi eve geldiğinde üçümüzmü birlikte film izliceksiniz

0|0
    0|0
    • davet ederlerse neden olmasın?

• ergen misn nesin? sevgilsiyle film izleyen herkes sevişiyo mu zannediyosun?

• Bak ergen olmayan kardeşim dikkatli okumamışsın devamı olacağını varsayarsak seni davet edermi yazmışım

• Olabilirim

0|0
    0|0
  • isterim tabi ama bunu istiyecek bir kız bulamazsın dostum :D

0|0
    0|0
  • Olmam, mahremiyet denen birsey var. Evli degilim birsey degilim :) Haram haram :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...